banner83

BAŞKAN ERGÜN, SAYIŞTAY DENETÇİLERİNİ AĞIRLADI

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sayıştay Başkanlığı 17. Denetim Grup Başkanı Feyzullah Okumuş, Uzman Denetçi Fatih Yiğitbaşı, Uzman Denetçi Adil Arif Kuyumcu, Denetçi Koray Gökbayrak ve Denetçi Yardımcısı Ahmet Alioğlu’nu makamında konuk etti. 

BAŞKAN ERGÜN, SAYIŞTAY DENETÇİLERİNİ AĞIRLADI
banner87

Sayıştay Başkanlığı 17. Denetim Grup Başkanı Uzman Denetçi Feyzullah Okumuş, Uzman Denetçi Fatih Yiğitbaşı, Uzman Denetçi Adil Arif Kuyumcu, Denetçi Koray Gökbayrak ve Denetçi Yardımcısı Ahmet Alioğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e makamında ziyarette bulundu. 

ZİYARETTE FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPILDI

Ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya ve Genel Sekreter Yardımcısı Funda Solak da yer aldı. Ziyarette Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle hazırlanan ‘Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ isimli 4 ciltlik kitap serisini ve Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenen kadın kooperatiflerinin ürettiği ürünlerden oluşan hediye paketini ve Manisa’nın değerlerini yansıtan mesir macunu ve benzeri ürünlerin yer aldığı hediyeleri takdim etti. Ziyaret yapılan çalışmalar üzerine aktarılan fikir alışverişi ile sona erdi. Mehmet Baş

YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.