banner83

BAŞKAN ERYILMAZ’DAN MİLLETVEKİLLİĞİNE YEŞİL IŞIK

Manisalı basın mensuplarıyla kahvaltıda buluşan İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, 15 Ocak’ta düzenlenecek kongrede aday olmayacağını açıklayarak milletvekilliğine yeşil ışık yaktı. Başkan Eryılmaz, “Genel Başkanımız uygun görürse Manisamızda takdir ederse bir siyasetçi olarak İYİ Parti’nin vereceği her görevde çalışmayı da arzuluyorum” dedi.

BAŞKAN ERYILMAZ’DAN MİLLETVEKİLLİĞİNE YEŞİL IŞIK
banner87

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Manisalı basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Eryılmaz, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan ve Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Ertuğrul Aytaç’ın da yer aldığı toplantıda konuştu.

AKŞENER’E GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİ

Başkan Erulmaz, “Sizlerin yoğun programları nedeniyle planladığımız kahvaltıyı bugün yapmayı uygun gördük. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” dedi. Eryılmaz ayrıca kalp rahatsızlığı nedeniyle dün Ankara’da hastaneye kaldırılan ve bugün taburcu olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e de geçmiş olsun dileklerini sundu.

BAŞKAN ERYILMAZ İYİ PARTİ SERÜVENİN ANLATTI

15 Ocak Pazar günü düzenlenecek kongre öncesi değerlendirmelerde bulunan Eryılmaz, aday olmayacağını açıkladı. Eryılmaz, “Genel Başkanımızla 2015 yılında başlayan serüvenimiz benim 2018 yılında devletteki tüm makamlardan istifa ederek İYİ Parti’ye katılmam ve milletvekili adayı olmamla haziran seçimlerinden sonra da istediğimiz sonuçları alamamıştık. O gün Genel Başkanımızın emriyle 18 Ağustos 2018 yılında Manisa İYİ Parti İl Başkanlığına atanmamla başladı. Sonrasında yapılan kongreyle yeniden İYİ Parti Manisa İl Başkanı seçilmiştim.” açıklamasında bulundu.

“KONGREDE ADAY OLMAYACAĞIM”

İYİ Parti’nin vereceği her görevde çalışacağını ifade eden Başkan Eryılmaz, “O gün de ‘Bir dahaki dönemde aday olmayacağım’ demiştim. Türkiye’de İYİ Parti İl Başkanlığı en uzun süreli yapan arkadaşlardan biriyim. Bu hafta sonu yapılacak kongrede aday olmayacağımı ve birbirinden kıymetli il başkan yardımcılığımı yapmış arkadaşlarım var. Onların İYİ Parti bayrağını Manisa’da daha ileriye götüreceğine inancım tamdır. Genel Başkanımız uygun görürse Manisamız da takdir ederse bir siyasetçi olarak İYİ Parti’nin vereceği her görevde çalışmayı da arzuluyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2023, 14:01
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.