banner83

BAŞKAN İKSİR MAZBATASINA KAVUŞTU

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir, mazbatasını alarak resmen görevine başladı. Mazbatasını aldıktan sonra açıklamalarda bulunan Başkan İksir, “Siyaset ekip işidir. Manisa'da gitmedik mahalle, çalmadık kapı bırakmayacağız.” ifadesinde bulundu.

BAŞKAN İKSİR MAZBATASINA KAVUŞTU
banner87

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir, Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik, Turgutlu İlçe Başkanı Önder Ertaş, Akhisar İlçe Başkanı Halil Korkmaz, Sarıgöl İlçe Başkanı Ahmet Aktan, Alaşehir İlçe Başkanı Kadir Daş ve yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını alarak görevine resmen başladı.

BAŞKAN İKSİR’DEN TEŞEKKÜR

Başkan İksir, mazbatasını aldıktan sonra açıklamalarda bulunarak, kongrede kendisine oy veren, vermeyen tüm partilileri birlik ve beraberlik içerisinde olmaya davet etti. Sözlerine devam eden İksir geçmiş dönem yönetim kuruluna bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı da teşekkür etti.

“SİYASET EKİP İŞİDİR”

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gece gündüz demeden Manisa ve Türkiye için çalışma sözü veren Başkan İksir, "Siyaset ekip işidir, tüm partililerimizle birlikte partimizin Manisa'da ve Türkiye'de başarılı olabilmesi için durmadan çalışacağız. Manisa'da gitmedik mahalle, çalmadık kapı bırakmayacağız. Hedefimiz partimizi şehrimizde ve Türkiye'de birinci parti yaparak, Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'i Başbakan yapmaktır." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2023, 13:56
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.