banner83

BAŞKAN İKSİR’DEN TEŞEKKÜR MESAJI

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir, 3. Olağan Kongre’nde delegelerin oylarıyla başkan seçilmesinin ardından bir mesaj yayınladı. Başkan İksir, “İYİ Partimizin bayrağını hem genel, hem de yerel seçimlerde en üst noktaya taşıyacağız” dedi.

BAŞKAN İKSİR’DEN TEŞEKKÜR MESAJI
banner87

İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı’nın 3. Olağan İl Kongresi’nde delegelerin oylarıyla başkan seçilen Av. Ali Zafer İksir bir teşekkür mesajı yayınladı.

“17 İLÇEMİZLE BİRLİK HALİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Başkan İksir, “İYİ Partimizin haftasonu yapılan demokrasi şölenine katılan tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Bizler Genel Başkanımızın öncülüğünde Türkiye’yi yeniden refah, mutlu ve birlik içerisinde görmek için çalışmaya devam edeceğiz. Önümüzde birkaç ay içerisinde yapılacak, Türkiye için çok kritik bir seçim var. 17 ilçe teşkilatımız ile birlikte İYİ Parti’yi iktidar yapmak için dur durak bilmeden çalışacağız. Partimizin hem Manisa’da, hem de Türkiye’de bayrağını taçlandıracağız” dedi.

“TÜRKİYE’NİN İYİ OLMASINA ÇOK AZ KALDI”

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir son olarak şu ifadeleri kullandı, “İYİlerin yolundan bir an olsun ayrılmayacağız, güçlü bir Türkiye mücadelemiz için gövdemizi taşın altına koyacağız. Bizlere inanan, destek veren tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Benimle birlikte İYİ Parti’nin demokrasi şölenine katılan tüm aday arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Bundan sonra İl Başkanı adaylarımız ve ekip arkadaşlarımızla hep birlikte partimizi güçlendirmek için çalışacağız. Hem kadim şehrimizin, hem de ülkemizin İYİ olmasına çok az kaldı” Yasemin Kurtaç

YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.