banner83

BERBERLER VE KUAFÖRLERDEN YEREL GAZETELERE TAM DESTEK

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Adem Şahin ve Oda Denetim Kurulu Başkanı İlyas Alkan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kapsamında Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan’ı ziyaret etti. Başkan Şahin, Manisa basının zor bir dönemden geçtiğini belirterek odalarının gücü oranında gazetelere abone desteği vereceklerini belirtti.

BERBERLER VE KUAFÖRLERDEN YEREL GAZETELERE TAM DESTEK
banner87

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Adem Şahin ve Oda Denetim Kurulu Başkanı İlyas Alkan, gazetelere abone desteği vereceklerini ifade etti. Başkan Şahin, oda üyelerine de abone olma çağrısı yapacaklarını açıkladı.

BAŞKAN ŞAHİN’DEN DESTEK ÇAĞRISI

Başkan Şahin, “Hepimiz ekonomik olarak zor günlerden geçiyoruz. Ancak toplumun aynası olan basına en çok ihtiyacımızın olan bu dönemde, yerel basına her kurumun ve sivil toplum örgütlerimizin destek vermesi gerekiyor. Biz de yönetim ve denetim olarak abone olma yönünde bir çağrı yaptık.” açıklamasında bulundu.

FİLİZKAN’DAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Adem Şahin ve Denetim Kurulu Başkanı İlyas Alkan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Şahin, sadece oda olarak değil, üyelerin de dükkânlarına yerel gazeteleri alarak okunmasını sağlamaları gerektiğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2023, 15:55
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.