banner83

CHP KADIN KOLLARI BİRLİK BERABERLİK KAHVALTISI DÜZENLEDİ

Parti binasında düzenlenen kahvaltı ve birlik beraberlik programına CHP Milletvekili, il başkanı, kadın kolları başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

CHP KADIN KOLLARI BİRLİK BERABERLİK KAHVALTISI DÜZENLEDİ
banner87
CHP Manisa Şehzadeler İlçe Kadın Kolları tarafından birlik ve beraberliği artırmak amacıyla program düzenlendi. Programa sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve partililer katıldı.
 


UYSAL; İKTİDAR OLABİLMEK İÇİN BİRLİKTE HAREKET ETMELİYİZ
CHP Şehzadeler İlçe Kadın Kolları’nın düzenlediği birlik beraberlik kahvaltılı toplantısına CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, CHP İl Başkanı Semih Balaban, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Zühre Karabulut, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Zerrin İşnel, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve partililer katıldı. Geçtiğimiz günlerde yapılan kongreyle başkan seçildiğini ifade eden CHP Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Şadiye Uysal, birlik ve beraberlik adına bu kaynaşma programını düzenlediklerini söyledi. CHP’nin iktidar olabilmesi için birlikte hareket etmenin önemli olduğunu dile getiren Başkan Uysal, “ CHP çatısı altında birbirimize yardımcı olalım istedik. Evet-Hayır’da nasıl bütün kapıları aşındırdıysak 2019’da daha fazlasını yapacağız. Çünkü gelecek seçimler daha önemli. Kadınlar olarak bütün taşların altına elimizi koyacağız. Kapıları çalacağız, köylere gideceğiz. Amacımız elimizden gelen her şeyi yapmak. CHP’yi iktidara taşımak. Bütün kadınları partimizde görmek istiyoruz ” diye konuştu.


 
2019’DA KADIN ADAYLAR OLMALI
2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Manisa’da bütün ilçelerde kadın adayların olmasını temenni eden Uysal, “ Bütün kadınları her alanda destekliyorum. Sürekli çalışan kadınlar, mutfakta olan kadınlar. Bundan dolayı kadın adayların olmasını istiyorum” diye konuştu.
 
 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94