banner83

CUMHUR İTTİFAKI’NDAN 50 KİŞİ İYİ PARTİ’YE KATILDI

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Cumhur ittifakından istifa eden 50 kişiye partisinin rozetini taktı. Başkan Akan, “İYİ Parti, Yunusemre ilçemizde günden güne büyümeye devam ediyor. Tüm Yunusemre'yi ve Manisa'yı İYİ Parti saflarına davet ediyorum.” ifadesinde bulundu.

CUMHUR İTTİFAKI’NDAN 50 KİŞİ İYİ PARTİ’YE KATILDI
banner87

Manisa’da Cumhur ittifakından istifa eden 50 kişi, İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan’ın Laleli Mahallesi’nde düzenlediği toplu üye kaydı töreniyle İYİ Parti’ye katıldı.

“ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYUYORUZ”

Toplu üye kaydı töreninde konuşan İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, “İYİ Parti, Yunusemre ilçemizde günden güne büyümeye devam ediyor. Biz çocuklarımızın geleceği için, gençlerimizin huzuru için, kadınlarımızın kendilerini güvende hissettiği bir ülke yaratmak için çalışıyoruz. İşsizliğin son bulduğu, hukukun üstünlüğü ilkesinin yeniden tesis edildiği, kuvvetler ayrılığının yürürlüğe konduğu bir Türkiye için elimizi taşın altına koyuyoruz. 2023 seçimlerine kısa bir süre kaldı. 2023’te bu kirli düzen değişecek, İYİ Parti’nin işinin ehli kadroları Türkiye’ye yeniden güneşin doğmasını sağlayacak. Tüm Yunusemre'yi ve Manisa'yı İYİ Parti saflarına davet ediyorum” ifadelerini kullandı. Toplu üye kayıt töreni, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2022, 15:39
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.