DEVA’LI TUNÇDİREK: AYDINLIK GÜNLER YAKINDIR

DEVA Partisi Manisa İl Başkanı Cansın Tunçdirek, Millet İttifakı liderleri ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’yla birlikte Türkiye’nin karanlık günlerden aydınlığa çıkacağını belirtti. Başkan Tunçdirek, “Laik, özgür, demokratik bir hukuk devletine olan özlemimiz yakında son bulacak.” açıklamasında bulundu.

DEVA’LI TUNÇDİREK: AYDINLIK GÜNLER YAKINDIR

DEVA Partisi Manisa İl Başkanı Cansın Tunçdirek, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olarak CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu göstermesinin ardından yaptığı değerlendirmede, Türkiye’de çok güzel günlerin yakın olduğunu söyledi.

“ADALET EN BÜYÜK KUTSALIMIZ”

Başkan Tunçdirek yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı “Seçimden sonra bu ülkede kimse fikirlerinden, kimliklerinden veya tercihlerinden ötürü dışlanmayacak; her alanda nefret söylemi ve şiddet son bulacak, temel hak ve özgürlükler, evrensel ilkeler, liyakat, adalet ve eşitlik hepimizin ortak hedefi olacak. Herkese adalet en büyük kutsalımız. Devlet adil olunca büyür. Vatandaş adaleti görünce devletine güven duyar, toplum huzura kavuşur. Hepimizin huzura ihtiyacı var. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun ve onunla birlikte takım olan Millet İttifakı genel başkanlarının ülkemizi bu karanlık günlerden aydınlık günlere taşıyacağına yürekten inanıyoruz. Özgür, laik, demokratik bir hukuk devletine olan özlemimiz giderilecek. Cumhuriyetimiz yeniden demokrasiyle taçlandırılacak.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2023, 16:51

Nihan Berilgen

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94