banner83

EMLAK VERGİSİ İÇİN SON GÜN 30 KASIM

2022 yılı emlak vergisi 2. taksit ödemeleri Şehzadeler Belediyesi veznelerinden alınmaya başlandı. İsteyen vatandaşlar ödemelerini internet üzerinden online olarak yapabileceği gibi kredi kartı ya da nakit olarak 30 Kasım'a kadar belediye veznelerinden yapabilecek.

EMLAK VERGİSİ İÇİN SON GÜN 30 KASIM
banner87

Şehzadeler Belediyesi 2022 yılı emlak vergisi 2. taksit tahsilatlarını almaya başladı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Emlak vergisi tahsilatlarının www.sehzadeler.bel.tr sitesi üzerinden online olarak da yapılabileceğini belirtti.

“30 KASIM’A KADAR DEVAM EDECEKTİR”

Başkan Çelik, “Şehzadeler Belediyesi olarak 2022 yılı emlak vergilerinin 2. taksitlerinin tahsilatlarına başladık. 30 Kasım’a kadar tahsilat işlemlerimiz devam edecektir. Bu noktada ödeme yapmak isteyen vatandaşlarımız belediyemizin internet sitesi üzerinden online işlemlere girerek ödemelerini yapabilecekler. Bunun yanı sıra belediyemizin veznelerinden nakit ya da kredi kartı ile taksit ödemelerini yapabilecekler. Ayrıca dileyen vatandaşlarımız istediği şehirden herhangi bir Halk Bankası online veya banka veznesinden vergisini yatırabilir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2022, 15:59
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.