banner83

Güzel Sanatlar Lisesi'nin Korosu Sponsor Desteği Bekliyor

Manisa Güzel Sanatlar Lisesi çok sesli korosu olan Ambrossia, 9 Ocak'ta tarihi Bedesten'de vereceği konsere Arcan Aydınlı şefliğinde hazırlanıyor.

Güzel Sanatlar Lisesi'nin Korosu Sponsor Desteği Bekliyor
banner87

Güzel Sanatlar Lisesi çok sesli Ambrossia korosuna Manisalıları destek olmaya davet etti.   Bütçeleriyle öğrencilerin kendilerini geliştirmesi için gerekli olan festival ve konserlere katılmakta güçlük çeken koro, vereceği konserden elde edeceği gelirle katılmayı düşündükleri festivalin masraflarını çıkarmayı amaçlıyor.

Öğrencilerin desteklenmesi gerektiğini kaydeden koro şefi ve okulun öğretmenlerinden Arcan Aydınlı, Manisalıları koroya destek olmaya davet etti. Türkiye'nin birçok yerindeki koroların sponsorları olduğuna dikkati çeken Koro Şefi Arcan Aydınlı, Manisa'daki hayırsever işadamlarına ve firmalara çağrıda bulunup, "9 Ocak'ta Bedesten Salonu'nda bir konserimiz olacak. Konserimizin geliriyle yurt içi ve yurt dışı festivallere öğrencilerimizi götürmek istiyoruz. Umarım Manisalı vatandaşlarımız bu konsere katılarak hem bizi yalnız bırakmazlar hem de koromuza destek olurlar. En büyük sıkıntımız koromuza bir sponsor bulmak. Sponsor olunursa çok memnun oluruz. Grubumuz şu an 35 kişiden oluşuyor. Zaman zaman yeni elemanlarımız oluyor. 9'uncu sınıflardan ekleme yapıyoruz. Çocuklarımız çok pırıl pırıl ve yetenekli öğrencilerden oluşuyor. Önleri çok açık. Bu gençlerimize Manisa'nın destek olması gerektiği düşüncesindeyim" dedi.

 
 
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.