“HALKIN SAĞLIĞIYLA OYNUYORSUNUZ!”

Çamlıca Mahallesi’ndeki su sorununu gündeme taşıyan İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, “40 derece sıcakta bir mahalleyi susuz bıraktılar” dedi.

“HALKIN SAĞLIĞIYLA OYNUYORSUNUZ!”
banner87

Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı Çamlıca Mahallesi’nde uzun süredir devam eden su sorunu gündeme gelmeye devam ediyor. İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan bir kez daha Çamlıca Mahallesi’ne giderek köylülere destek oldu.

“SORUNU ÇÖZMEK İÇİN HİÇBİR ŞEY YAPMIYORLAR”

Çamlıca sakinlerinin köylerine su gelmesi için başlattıkları imza kampanyasına destek veren Başkan Akan, “Manisa’da sıcak 40 derecenin altına düşmüyor. Bu mahallede yıllardır bitmek bilmeyen bir su sorunu var. Çamlıca Mahallesi’ne su verilen depo ve borular yıllar önce değiştirilmeliydi ama hiçbir şey yapılmamış. Vatandaşlarımız şu anda koronavirüsün yine en yüksek olduğu zamanlarda büyük bir hijyen kriziyle baş başa kaldı. Yetkililer sorunları çözmek için hiçbir şey yapmıyor” dedi.

“ACİLEN DEPO VE BORULAR DEĞİŞMELİ, YENİ SONDAJ AÇILMALI”

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan son olarak şu ifadeleri kullandı, yetkililerin bir an önce Çamlıca Mahallesi’ne gelerek önce depoyu, daha sonra da su borularını değiştirmesi ve yeni sondaj alanı açması gerektiğini söyleyerek; “Burada büyük bir halk sağlığı tehdidi var. 2022 yılında halkımıza bu yaşatılanın tek adı zulümdür, skandaldır. Halk isyan ediyor, ‘belediye yapamıyorsa biz yaparız’ diyor. Yazıklar olsun. 2024 yılında Manisa’mızı sizin gibi iş bilmez ve sorumsuz sözde yöneticilerden kurtaracağız.”

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2022, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94