HAYIRSEVERLERİN YARDIMLARIYLA MANİSA HUZUREVİ YENİLENDİ

Manisa'ya uzun yıllardır hizmet veren Manisa Özel Huzurevi, hayırseverler tarafından yapılan yardımlarla yenilendi. Manisa Huzurevi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Açıkdil, "Allah bağışçılarımızdan razı olsun. Bağışların devamını bekliyoruz. Onlar bağışladıkça maddi manevi güçleniyoruz." dedi.

HAYIRSEVERLERİN YARDIMLARIYLA MANİSA HUZUREVİ YENİLENDİ
banner87

Yaşlı ve özel bakıma muhtaç vatandaşlara, bakım ve hizmet sağlayan Manisa Özel Huzurevi'nin mobilya, yatak ve birçok önemli ihtiyaçları hayırseverler tarafından yenilendi. Manisa Özel Huzurevi'nin yenilenmesi sonrası hayırseverlerin de katılımıyla etkinlik gerçekleştirildi.

"KESİNTİSİZ SAĞLIK HİZMETİMİZ VAR"

Manisa Huzurevi Vakfı Müdiresi Gül Defne Duymuş, "Kapasite olarak 97 kişilik yerimiz var. Bunların 45'i özel bakım, 52'si huzurevi sakini. Kesintisiz sağlık hizmetimiz var. Böyle bir etkinlik düzenlemek istedik. Güzel de oldu şık da oldu herkesin emeğine yüreğine sağlık." ifadesinde bulundu.

"10 BAĞIŞÇIMIZ VARDI"

Huzurevini yenileme işlemine başlamadan önce mobilyaların eskidiğini dile getiren Azmi Açıkdil, "Biz bu işe kalkıştığımızda 10 bağışçımız vardı. Erdinç (Yumrukaya) Bey'e gittiğimde Ofishome'da bunları sorduk. Erdinç Bey de dedi ki '10 tane de ben döşeteceğim arkadaşlarımdan da bulacağım' biz de çok memnun olduk. Bunları konuşurken 'yatak da benden olsun çarşaf da benden olsun' dedi. Bu vakıfta böyle şevkle çalışanlar olduğu sürece, arkadan bağışçılar geliyor." ifadesinde bulundu.

"HERKESİ DESTEĞE BEKLİYORUM"

Manisa Huzurevi'nin yenilenmesinde pay sahibi olan hayırsever Oğuz Sümer, "Bu atmosferi görünce, buraya destek veren ve huzurevine oda kazandıran kişilere çok teşekkür ediyorum. Manisalıların bu olayı sahiplenmesi çok güzel. Herkesi bu tür ortamlara desteğe bekliyorum." dedi.

"SEVGİ YUMAĞI OLACAĞIZ"

Hayırseverlerden Salim Yavaş ve eşi Nükhet Yavaş, "Bugün çok mutlu bir gün. Manisalıların böyle bir olaya katkı sağlaması çok mutluluk verici. Bizler için bu bir görevdir. Bu bir gönül işi. Hanımların desteğini ve çalışanların sevgisini görüyoruz. Misafirlerimizle inşallah uzun bir süreç içinde, bir sevgi yumağı olacağız." açıklamalarında bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlkay Akşen
İlkay Akşen - 3 hafta Önce

Gönüllü hanımlara çok teşekkürler. Huzurevi Vakfına herzaman hem kendileri hem arkadaşları aracılığıyla yardımlarını esirgemiyorlar. Yapılan gezilerle bunları pekiştiriyorlar. Yardımseverlikleriyle gönülleri feth ediyorlar.

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94