banner83

İL MÜFTÜSÜ GÜLLER, GENÇLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Manisa İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından, TDV Manisa Kadın Aile ve Gençlik Çalışmaları Merkezinde "Gençlerle Kahvaltı Buluşması" gerçekleştirildi. İl Müftüsü Dr. Hasan Hüseyin Güller, “Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için verilen her bir mücadele ibadettir." dedi.

İL MÜFTÜSÜ GÜLLER, GENÇLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
banner87

Manisa CBÜ Öğrencilerine yönelik kahvaltı programında İl Müftüsü Dr. Hasan Hüseyin Güller öğrencilerle hasbihal etti. Bu kapsamda İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü organizesinde 75 genç kahvaltı programında bir araya geldi.  

“BÜYÜK BİR GAYRETLE ÇALIŞMALIYIZ”

Kahvaltı programına katılan İl Müftüsü Dr. Hasan Hüseyin Güller, gençleri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İl Müftüsü Güller, iyiliğin yeryüzünde egemen olması ve kötülüğün son bulması için gençlerin sorumluluğuna işaret ederek, "21. asrın modern dünyası insanlığa kan, gözyaşı ve savaştan başka bir şey veremedi. Bunun için de sıradan değil aranan olmalıyız, daha büyük bir gayretle çalışmalıyız." dedi.  

“İYİLİK İNSAN ELİYLE ÇOĞALIYOR”

İyilik için bir araya gelenlerin güçlenmesi halinde kötülerin ve kötülüğün yok olacağına dikkat çeken Müftü Güller, "Kötülük de iyilik de insan eliyle çoğalıyor. Birilerinin kötüden ve kötülükten beslendiği dünyamızda iyilik öncüleri olalım, muhabbet fedaileri olalım. Yaşanılabilir bir dünya için çalışalım. İyilik hareketinin mirasçıları olun. Unutmayınız ki gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için verilen her bir mücadele ibadettir." diye konuştu. 

KAHVALTI PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

Programa İl Müftüsü, İl Müftü Yardımcısı, İl Gençlik Koordinatörü, Diyanet Gençlik ekibi ve Manevi Danışmanlar katıldı. Yasemin Kurtaç

YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.