İYİ PARTİ YUNUSEMRE’DE DEMOKRASİ ŞÖLENİ

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı’nda İlçe Başkanlığı seçimi için delege seçimleri yapıldı. 87 mahalleyle birlikte yapılan delege seçiminde, Yunusemre İlçe Kongresi’nde oy kullanacak 400 kişi belirlendi.

İYİ PARTİ YUNUSEMRE’DE DEMOKRASİ ŞÖLENİ
banner87

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı’nda delege seçimleri, İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray’ın da katılımıyla yapıldı. Çıray, her iki adaya da seçimlerde başarılar diledi.

BAŞKANLIK SEÇİMİ 27 KASIM’DA

414 kişinin oy kullandığı sandıklarda sayım başladı. 87 mahallede yapılan seçimlerde en çok oyu alan 400 delege belirlendi. Delegeler, İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı’nın 27 Kasım’da yapılacak olan başkanlık seçiminde oy kullanacak.

BAŞKAN AKAN DELEGELERİ TEBRİK ETTİ

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, delege seçimlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve GİK üyelerimizin aldığı kararla birlikte tüm illerimizde kongre sürecimiz başladı. Biz de İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı olarak delege seçimlerimizi yaptık. Seçimler bir demokrasi şölenidir. Delege adayı olan tüm arkadaşlarımıza bu demokrasi şölenine katıldığı için teşekkür ediyor, delege seçilen tüm partililerimize de tebriklerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2022, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94