İYİ PARTİLİ AKAN’DAN ŞOFÖRLER ODASINA ZİYARET

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç’ı ziyaret etti. Başkan Akan ziyarette, akaryakıt zamları nedeniyle zorlu günler yaşayan esnafların yanlarında olduklarını belirtti.

İYİ PARTİLİ AKAN’DAN ŞOFÖRLER ODASINA ZİYARET

Esnaf Odası ziyaretlerine hız kesmeden devam eden İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan’ın bu seferki durağı Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası oldu. Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç’ı makamında ziyaret eden İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, her zaman esnafların yanında olduklarını vurguladı.

“AKARYAKIT ZAMLARI NEDENİYLE ESNAFLAR TİCARİ ARAÇLARINI SATIYOR

İYİ Partili Akan, “İktidarın yanlış politikaları nedeniyle uzun zamandır dar boğazda olan esnafımızın sorunlarını dinlemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç başkanımızla bir araya gelerek taleplerini aldık. Akaryakıt fiyatları, şoförlerimizin belini bükmüş durumda. Esnafımız para kazanamıyor. Her geçen gün gelen zamlar nedeniyle esnafımız araçlarını satıp borçlarından kurtulmaya çalışıyor. İktidar, her zaman olduğu gibi şoför esnafımızın taleplerini de görmezden geliyor. Biz her zaman olduğu gibi, mağdur esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan’a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2022, 17:25
YORUM EKLE

banner95

banner94