banner83

Mahallelerin su sorunu MASKİ’yle son buldu

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Çamköy mahallesine daha verimli su ulaştırmak adına başladığı sondaj çalışmalarını tamamladı. Ayrıca Demirci ilçesine bağlı Şehreküstü Mahallesi Ayvalık mevkiisinde yeni açılan sondaja 200 metrelik içme suyu terfi hattı çalışması da yapıldı.

Mahallelerin su sorunu MASKİ’yle son buldu
banner87

MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde Şehzadeler ilçesine bağlı Çamköy mahallesine yeni bir içme suyu kaynağı kazandırmak için başlatılan sondaj çalışmalarını tamamladı. Alınan numune teste gönderildi ve sonuçlar bekleniyor. Olumlu sonuç alındığı takdirde, mahalleye daha verimli içme suyu ulaştırmak adına gerekli bağlantı çalışmalarına başlanacak.

  Şehreküstü’nün su yetersizliği sorunu çözüldü

  MASKİ Genel Müdürlüğü, içme suyu terfi hatlarını daha sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için çalışmalarında hız kesmiyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde Demirci’ye bağlı Şehreküstü Mahallesi Ayvalık mahallesinde yeni açılan sondaja terfi hattı çalışması yapıldı. Hattın 200 metrelik bölümünde çalışma yürüten ekiplerin işinin tamamlanması ile birlikte mahalleye daha verimli ve kesintisiz su ulaşması sağlandı. Bölgede yaşanan su yetersizliği sorunu da çözüme kavuşturuldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2022, 15:39
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.