Manisa Ticaret Borsası’ndan vatandaşlara 8 Eylül ikramı

Manisa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde Manisa Ticaret Borsası tarafından üzüm şırası ve üzüm dağıtıldı. Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, “Manisa’nın kurtuluşunda mücadele vermiş şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz. Manisa’da nostalji kutlamaların yerine geri gelmesini istedik.” ifadesinde bulundu.

Manisa Ticaret Borsası’ndan vatandaşlara 8 Eylül ikramı
banner87

  Manisa Ticaret Borsası, Manisa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılında anlamlı bir etkinliğe imza attı. Manisa Ticaret Borsası tarafından, 15 Temmuz Demokrasi Meydanında vatandaşlara çekirdeksiz Sultani üzümden üretilen üzüm şırası ikram etti. Ayrıca vatandaşlara üzüm ikramı da yapıldı.

“SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

  Manisa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılını kutladıklarını belirten Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, “Manisa’nın kurtuluşunda mücadele vermiş şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz. Manisa’da nostalji kutlamaların yerine geri gelmesini istedik. Bundan 15-20 yıl önce de şıra ve üzüm dağıtımları gerçekleştiriliyordu. Biz bu geleneği pandemide biraz durdurmuştuk. Onun haricinde bugüne kadar sürdürdük. Sürdürmeye devam edeceğiz. Manisa’mızın kurtuluşunu hep beraber coşkulu bir şekilde kutlayacağız. Yaklaşık 350 litre üzüm şırası ile 200 kelter üzüm ile bin 500 paket ceplik kuru üzüm dağıtımı yaptık.” diye konuştu. Oldukça ilgi gören etkinlikte vatandaşlar şıra alabilmek için birbirleriyle yarıştı.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2022, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94