Manisalılar bugün seçim olsa yine 'Cengiz Ergün' dedi

Avrasya Araştırma firması, aralık ayı araştırma sonuçlarını yayınladı. 30 büyükşehirde bugün seçim olsa mevcut başkana oy verir misiniz sorusuna Manisalılar, yüzde 54,6 oranında evet dedi. Son yerel seçimlerde yüzde 52,77 oranında oyla yeniden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Ergün, söz konusu araştırmayla birlikte oy oranını da arttırmış oldu. Manisa’ya hizmet edebilmenin gururuyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Ergün, kendilerine güvenen Manisalılara teşekkür etti.

Manisalılar bugün seçim olsa yine 'Cengiz Ergün' dedi
banner87

Avrasya Araştırma, ‘Aralık 2. Yarı Simülasyonu’ adıyla son araştırma sonuçlarını kamuoyuyla paylaştı. Firma araştırmanın yöntemini şöyle açıkladı: “Arama motorları, sosyal medya siteleri ve haber sitelerinin taranması sonucu elde edilen verilerin, Aralık ayı içinde yapılan telefon anketin (CATI) verileri ışığında işlenmesi sonucu partilerin oy oranları simüle edilmiştir.”

Araştırmada ‘Büyükşehirlerde Olası Yerel Seçim Sonuçları’ başlığı altında yapılan anket sonuçlarına da yer verildi. Bugün seçim olsa mevcut başkana oy verir misiniz sorusuna Manisalılar, yüzde 54,6 oranında evet dedi. Böylece 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde yüzde 52,77 oranında oy alan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, son araştırmayla birlikte oy oranını da arttırmış oldu.

“Cengiz Ergün’den memnuniyet yüksek”

Konuyla ilgili youtube adlı sosyal paylaşım sitesinde canlı yayın yapan ve araştırmasıyla ilgili detayları izleyicilerle paylaşan Avrasya Araştırma şirketi sahibi Kemal Özkiraz, Manisa ile ilgili ortaya çıkan sonuçlar hakkında şunları söyledi: “Manisa’da MHP’li Belediye Başkanı Cengiz Ergün, hala bugün seçim olsa, rahat kazanabilecek gibi görünüyor. Yani orada kişisel bir oy alma durumu var. Muhtemelen memnuniyet yüksek.”

Başkan Ergün’den Manisalılara teşekkür

Manisalıların gösterdiği teveccühle 3 dönemdir doğup büyüdüğü şehre hizmet etme gururunu yaşadığını ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, taraflı tarafsız kamuoyu araştırmalarında ortaya çıkan sonuçların da kendilerine moral olduğunu dile getirdi. Manisalılara şahsına gösterdiği güven nedeniyle teşekkür eden Başkan Ergün, “Biz ilk günkü aşkla ve şevkle hemşehrilerimize en güzel hizmetleri götürebilmenin çabası içinde olduk. Bu çizgimizden hiç ayrılmadık. Manisa’mızı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek; sorunlarından kurtulmuş, geleceğe güvenle bakan bir şehir oluşturmak için canla başla çalışıyoruz. Tüm hemşehrilerime şahsıma gösterdikleri teveccüh nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SAMİ TÜRK
SAMİ TÜRK - 2 yıl Önce

Yaniliyonuz

Manisaspor
Manisaspor - 2 yıl Önce

Çok fena yanılıyorsunuz, fazla söze gerek yok seçimde görüşeceğiz.

Uğur KILIÇ
Uğur KILIÇ - 2 yıl Önce

Bende derimki hodri meydan

MUHAMMET USTA
MUHAMMET USTA - 2 yıl Önce

BU ANKET MANİSA HALKI İLEMİ YAPILDI

Nazım Öter
Nazım Öter - 2 yıl Önce

Su faturalari kesinti çok buna biçare bulsunlar lar selam lar

Engin Erbil
Engin Erbil - 2 yıl Önce

Manisamızı her kesimde ayrımcılık yapmaksızın hizmet yolunda adını en üst seviyelerde adını layıkıyla taşıdınız varolun Başkanım Her daim yanındayız

Cavit İnanç
Cavit İnanç - 2 yıl Önce

Almadan vermek Allah'a mahsustur deyip suya zam yapan kişinin oy oranının arttığı ender ülkelerden birinde yaşıyoruz...

Mustafa becerikli
Mustafa becerikli - 2 yıl Önce

Cengiz başkanımızla gurur duyuyorum dün yanındaydık bu gün de yarında yanında olacağız o bizim gurur umuzdur MHP Karaağaçlı


SIRADAKİ HABER

banner95

banner94