MCBÜ 30. YILINI AİGAİ’DE KUTLADI

MCBÜ 30. YILINI AİGAİ’DE KUTLADI
banner87


Manisa Celal Bayar Üniversitesi 30. kuruluş yıldönümünü, üniversite tarafından kazı çalışmalarının yürütüldüğü Aigai antik kentinde bir program düzenleyerek kutladı.
Manisa Celal Bayar Üniversitesi, 30. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Aigai antik kenti gezisi ile piyano ve ney dinletisi düzenledi. Aigai Kazı Evi'nde başlayan programda bir konuşma yapan Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, 2004 yılından beri devam eden kazı çalışmalarına emek veren ve katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Programda daha sonra Manisa Celal Bayar Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Bölümü kolaybet Müzik Bölümü Başkanı Doç. Dr. Nihat Ozan Köroğlu ve Öğretim Görevlisi Harun Baki tarafından ney ve müzik dinletisi gerçekleştirildi.
Programa, Vali Yaşar Karadeniz, Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet seks sohbet hattı Ataç, Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak ve davetliler katıldı.-Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94