banner83

MHP’li Akçay, Kırkağaçlıları mitinge davet etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Kırkağaç’a bir ziyaret düzenleyerek, vatandaşları pazar günü Devlet Bahçeli'nin yapacağı açık hava toplantısına davet etti.

MHP’li Akçay, Kırkağaçlıları mitinge davet etti
banner87

  MHP Kırkağaç İlçe binasında partililerle buluşan MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay’ı, MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Halil Boğaz, Kırkağaç Ülkü Ocakları Başkanı Hakkı Seven, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırkağaç Muhtarlık İşler Şube Müdürü Fahri Dinçer ile yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

  Yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından bir açıklama yapan Akçay, tüm Kırkağaçlıları MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin pazar günü Manisa’da düzenleyeceği mitinge davet etti.

  Akçay, “Kırkağaç İlçe Teşkilatımızı ziyaret ederek Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin 23 Ekim 2022 Pazar Günü saat 16.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştireceği, "2023'e Doğru Aday Belli Karar Net" temalı Manisa Mitingi ile ilgili olarak Kırkağaç İlçe Başkanımız Halil Boğaz, ilçe yöneticilerimiz ve ülküdaşlarımızla istişarede bulunduk” dedi.

  Akçay, Kırkağaç ziyaretinin ardından Akhisar’a geçti.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2022, 14:59
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.