banner83

MİLANGAZ HEYETİNDEN ERDİNÇ TİCARET’E ZİYARET

Milangaz Genel Müdürü Güray Işıkgüner, Milangaz Güney Satış Ülke Müdürü Naci Kaplanlar, Milangaz Ege Bölge Müdürü Osman İnce ve Milangaz Ege Bölge Müdür Yardımcısı Türker Yakın, Erdinç Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Milangaz ve Ofis Home mağazalarına ziyarette bulundu.

MİLANGAZ HEYETİNDEN ERDİNÇ TİCARET’E ZİYARET
banner87

Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya, Milangaz heyetini Ofis Home ve Milangaz mağazasında ağırladı. Yumrukaya, Milangaz ekibine yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

“SENELERDİR SÜREN İŞ ORTAKLIĞIMIZ VAR”

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Yumrukaya, "Güzel Manisa ilimize senelerdir Milangaz ekibi olarak hizmet vermekteyiz. Yaptığımız yoğun çalışmalar da Manisa halkını memnun etmiştir diye düşünüyorum. Çalışmalarımızı aynı kararlılıkla devam ettireceğiz. Milangaz heyetinin mağazamıza yaptığı ziyarette beni çok mutlu etti. Milangaz ile senelerdir karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde süren bir iş ortaklığımız vardır. İş birliğimizin daha uzun seneler sürmesini ümit ediyorum. Ziyarette bulunan Genel Müdürümüz Sayın Güray Işıkgüner başta olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum." açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2022, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94