banner83

MİLLİ YOL PARTİSİ’NDEN MUHSİN YAZICIOĞLU İÇİN LOKMA HAYRI

Milli Yol Partisi Manisa İl Teşkilatı hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu’nun doğum günü nedeniyle parti binasında lokma hayrı yapıldı Mevlidi Şerif okundu dualar edildi.

MİLLİ YOL PARTİSİ’NDEN MUHSİN YAZICIOĞLU İÇİN LOKMA HAYRI
banner87

Parti binasında yapılan etkinliklere Milli Yol Partisi Gençlik Politikaları ve Yan Kuruluşlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Uysal, Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı İlkay Şimşek, İl yönetimi, ilçe başkanları ve yönetimi, kadın ve gençlik kolları başkanları ve yönetimi çok sayıda Muhsin Yazıcıoğlu sevdalısı katıldı.

“LİDERİMİZİ ÖRNEK ALIYORUZ”

Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı İlkay Şimşek Muhsin Yazıcıoğlu’nun doğum günü nedeniyle Muhsin Yazıcıoğlu sevdalıları bir araya geldiğini söyledi. Başkan Şimşek “Muhsin Başkanımızın sevdalıları bugün burada Muhsin başkanımızın doğum yıl dönümü, şehit liderimiz için lokma hayrı gerçekleştirdik. Mevlidi Şerif okundu dualar edildi. Allah hayrımızı kabul etsin. Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun mekanı cennet olsun. Bizler Muhsin Yazıcıoğlu’nun davasını sonsuza denk yaşatmak için yola çıktık ve liderimizi örnek alıyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2023, 16:18
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.