banner83

MURADİYE OSB’DEN DİKKAT ÇEKEN ZİYARETLER

Geçtiğimiz Çarşamba günü Gediz Elektrik Genel Müdürü Uğur Yüksel ile bir araya gelen Muradiye OSB Yönetimi, verimli toplantının ardından rotayı Ankara’ya çevirdi. Başkan Osman Kıvırcık, Muradiye OSB için gelecek yılın yatırım yılı olacağının müjdesini verdi.

MURADİYE OSB’DEN DİKKAT ÇEKEN ZİYARETLER
banner87

Muradiye OSB Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kıvırcık ve Bölge Müdürü İlker Özdemir, Muradiye OSB’nin başta elektrik olmak üzere, 2023 yılındaki yatırım planlarını görüşmek için EPDK, TEİAŞ ve Sanayi Bakanlığı’nda bir dizi temaslarda bulundular.

BAŞKAN KIVIRCIK’TAN YATIRIM MÜJDESİ

         Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği Manisa ziyaretiyle başlayan, Muradiye OSB’nin mevcut ve genişleme alanlarındaki başta elektrik olmak üzere tüm yatırımlarını konu edinen ziyaret programları hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kıvırcık, 2023 yılında genişleme alanlarıyla birlikte büyüyecek olan Muradiye OSB için gelecek yılın yatırım yılı olacağının müjdesini verdi.

ÇALIŞMALAR 2023’TE DEVAM EDECEK

         İlk Olarak Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkan Yardımcısı Hacı Ali Ulutaş ile görüşen Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kıvırcık ve Bölge Müdürü İlker Özdemir, mevcut OSB alanı içerisinde özel firma tarafından dağıtılan elektrik enerjisinin daha kesintisiz sağlanabilmesi için yeni yatırımların ve bakım onarım çalışmalarının 2023 yılında da devam edeceğini belirttiler.  

BAŞKAN KIVIRCIK, KALDIRIM’A BİLGİ VERDİ

         Akabinde TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım ile genişleme alanındaki enerji ihtiyacı konusunda toplantı yapan Muradiye OSB Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kıvırcık, 2023 yılında yatımlarına başlanacak alanda sanayicinin enerji ihtiyacına cevap verebilmek için Muradiye OSB’nin projeleri hakkında Genel Müdür Orhan Kaldırım’a bilgi verdi.

“VERİMLİ BİR TOPLANTI OLDU”

         Aynı gün, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan ile de makamında görüşen Kıvırcık, “Bölgemizin mevcudu ve geleceği hakkında Sayın Genel Müdürümüzle verimli bir toplantımız oldu. Özellikle genişleme alanımızla ilgili projelerimizin konuşulduğu toplantımızda, gelecek yıl Muradiye OSB’nin ülkemize kazandıracağı katma değer ve çağdaş sanayinin gereksinimlerini karşılayabilme bakımından önemli bir yerde olacağını belirttim. Enerji konusundaki toplantılarımız hakkında bilgiler sunduk. Destekleri için Genel Müdürümüze teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2022, 13:53
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.