Nil Moda Gelinlik’ten Şok Kampanya

Özgün tasarımları ve 2021 model çeşitleri ile Manisa’da güçlü bir trend yakalayan Nil Moda Gelinlik; başlattığı kampanya ile evlenecek olan çiftlere büyük avantaj sağlıyor.

Nil Moda Gelinlik’ten Şok Kampanya
banner87

Manisa’da Şehzadeler ilçesine bağlı 1. Anafartalar Mahallesi’nde hizmet veren 25 yıllık bir köklü geçmişe sahip olan Nil Moda Gelinlik firması, bu yaz evlenecek çiftler için dikkat çeken gelinlik ve damatlık kampanyası başlattı. Pandemi sürecinde hem yerel esnafa hem de evlenecek çiftlere destek olmak amacıyla başlatılan kampanyada; gelinlik ve damatlık sadece 3 bin 200 liraya satılıyor. 2 haftadır uygulanan ve 1 Temmuz’a kadar sürecek olan kampanyaya Manisalıların ilgisi çok büyük oldu.

HAYALLERİNDEKİ GELİNLİK VE DAMATLIĞA KAVUŞMAK ÇOK EKONOMİK

Kampanya hakkında bilgi veren Nil Moda Gelinlik İşletmecisi ve Düğün Giyim Sektörü İşveren Sendikası Genel Başkanı Erol Korkmaz, pandemiden etkilenen yerel esnafa destek olmak ve çiftlerin özel gününe katkı sağlamak amacıyla böyle bir kampanya hayata geçirdiklerini ifade etti. Korkmaz, “Hem esnaf olarak 15 ay kapalı kaldığımız süreç içerisinde para kazanamadık. Gelinlik sektöründeki düğünleri ertelediler. Bizde dedik ki, ertelenen düğünlerin tümü maddi açıdan da en azından ekonomik gelinlik alabilsinler diye, imalatçı olduğumuz için de gelinlik ve damatlıklarımızı 3.200 liraya satıyoruz.”

İZMİR’DEN PAHALI GELİNLİK ALMAYA GEREK YOK!

Tüm modellerin bu kampanyaya dahil olduğunu söyleyen Korkmaz, özellikle Manisa’dan İzmir’e gelinlik almak için giden çiftlere seslendi. Manisa ve İzmir arasındaki tek farkın ‘fiyat’ olduğunu söyleyen Korkmaz, “Manisa esnafı en trend modelleri en uygun fiyata satarak modaya yön veriyoruz. İzmir’de bir gelinliğe 8 ile 10 bin TL gibi fahiş fiyat verilmesine ve İzmir trafik çilesine, otopark çilesine provalar için 3 defa gidip gelmeye tekrar tekrar masraf yapmaya son verilsin. Biz Manisa esnafı olarak kendi modellerini üreten bir firmayız. Manisa halkına en güzel modellerle koleksiyon hazırlayarak ayrıca en uygun fiyatla ürünlerimizi satıyoruz. Ben istiyorum ki, yerel esnaftan satış yapılsın, esnaf kazansın istiyorum. Biz Manisa’ya İzmir’den üretip geliyoruz. Kendi imalatımız var.” dedi.

MANİSA’YI KALKINDIRMAK İÇİN ESNAFINA SAHİP ÇIK MANİSA”

Manisalıların parasının Manisa esnafına kalması gerektiğini söyleyen Korkmaz, “Paramız Manisa’da kalsın, esnaf güçlensin 15 aydır tüm esnaf kapalı kaldı tedbirlere riayet etmek şartı ile tüm yerel esnafın yanında olmanızı istiyoruz. Esnafına sahip çık Manisa. Zor zamanlar geçirdiğimiz bugünlerde gelin hep beraber esnafımıza sahip çıkalım. Çünkü yerel esnaftan alışveriş ekonomiye can verir. Tek elde toplanan alışveriş düzenine inat, yerel esnaf bizimdir. Çünkü küçük esnaf bizi biz yapandır, milli ve yerli değerlerimize bizim kadar sahip çıkar. Paranın ülke ekonomisinde kalması için, bizi biz kılan değerlere sahip çıkmak için, Türk lirasının değerini korumak için, üç harflilerin düzenini bozmak için, Manisa’yı kalkındırmak için esnafına sahip çık Manisa” dedi.

HEM BÜTÇEMİZE UYGUN HEM DE ÇOK GÜZELLER”

Mağazaya gelinlik ve damatlık bakmaya gelen Kadriye Temel ve Okan Bayram, kampanyayı ve ürünleri çok beğendiklerini belirttiler. Gelin adayı Temel, “Gelinlik-damatlık bir arada, set şeklindeymiş. Onu duyup geldik. Bütçemize uygun olduğu için tercih ettik. Uygun fiyatın yanı sıra modeller gerçekten çok güzel duruyor” diye konuşurken Damat adayı Bayram da “Ben de Bir fikir alışverişi yaptık. Gelip bakalım dedik. Ama beklediğimizden daha güzel modeller varmış” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
selçuk saraf
selçuk saraf - 1 yıl Önce

Selam. Benim oğlanında düğünü var. Bir. Telefon nosunu verirmisin.

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94