banner83

ÖZBEKİSTANLI ÖĞRENCİLER İZMİR TINAZTEPE ÜNİVERSİTESİ KIŞ OKULUNA KATILDI

İzmir Tınaztepe Üniversitesi tarafından düzenlenen kış okulu kapsamında Özbekistan Taşkent’te bulunan EMU Üniversitesi Tıp Fakültesi ile Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri ve yöneticileri İzmir’e geldi.

ÖZBEKİSTANLI ÖĞRENCİLER İZMİR TINAZTEPE ÜNİVERSİTESİ KIŞ OKULUNA KATILDI
banner87

İzmir Tınaztepe Üniversitesi, Galen Araştırma Merkezi, Tınaztepe Sağlık Grubu Hastaneleri ve İZTÜ Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Hastanesinde eğitim alan öğrenciler tıp ve diş hekimliği alanında birçok örnek derse katıldı, üniversite laboratuvarında ve hastanelerinde uygulama yapma fırsatı buldular.  Düzenlenen kültür turları ile İzmir’i yakından tanıdılar.

REKTÖR GÜVENÇER’E ÖZBEKİSTAN TABAĞI HEDİYESİ

EMU Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Akramova Nazima Akramovna ve Uluslararası Ofis Koordinatörü Turaeva Firuza Alisherkhanovna, İzmir Tınaztepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Güvençer’i makamında ziyaret ederek çini desenli Özbekistan tabağı armağan etti.

İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

EMU Üniversitesi ve İzmir Tınaztepe Üniversitesi arasında düzenlenen iş birliği rektör yardımcıları Prof. Dr. Akramova Nazima Akramovna ve Prof. Dr. Çağın Şentürk tarafından imzalandı. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2023, 11:50
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.