banner83

ÖZHASEKİ ŞEHZADELERPARK'I ÇOK BEĞENDİ

Manisa programı kapsamında Şehzadeler Belediyesi'nin prestij projesi Şehzadelerpark'ı da ziyaret eden AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, parkı çok beğendi Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'i hizmeti nedeniyle tebrik etti. Başkan Çelik, “Hizmete açtığımız günden itibaren bizi de şaşırtan bir ziyaretçi trafiği oldu.” dedi.

ÖZHASEKİ ŞEHZADELERPARK'I ÇOK BEĞENDİ
banner87

2023'e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında Manisa'ya gelen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet  Özhaseki, Şehzadeler Belediyesi ziyaretinin ardından belediyenin prestij projeleri arasında yer alan Şehzadelerparkı da gezdi. 

ÖZHASEKİ’YE BİLGİ VERİLDİ

Özhaseki'ye ziyareti sırasında AK Parti MKYK Üyesi Murat Baybatur, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve belediye başkan yardımcıları da eşlik etti. Başkan Çelik ziyareti sırasında Özhaseki'ye park hakkında bilgi verdi. Şehzadelerpark’ın 17 bin 500 metrekarelik alanda kurulduğunu kaydeden Başkan Çelik, parkın Diaromik Mesir Müzesi, Masal Park, Miniaşehzadeler ve Şehzade replikaları gibi bölümlerden oluştuğunu anlattı.

“ZİYARETÇİ TRAFİĞİ OLDU”

Başkan Çelik, “Şehzadelerpark içerisinde; etrafında oturma yerleri bulunan 571 metrekare büyüklüğünde biyolojik gölet, 310 metrekaresi kapalı, 270 metrekaresi açık alan, toplam 580 metrekare alana sahip bir kafeterya, 34 metrekare güvenlik binası ile tarihte kurulan 16 Türk Devleti’nin bayraklarının yer aldığı bir bölüm yapılmıştır. 1600 metre uzunluğunda ve toplamda 2880 metrekare yürüyüş yolu yapılmış, 3200 metre bordür döşenmiştir. Bütün bu çalışmalar yapılırken, alandaki ağaçlar korunmuştur. Hizmete açtığımız günden itibaren bizi de şaşırtan bir ziyaretçi trafiği oldu. Sadece şehrimizdeki vatandaşlarımız değil civar illerden de heyetler halinde vatandaşlarımız parkımızı ziyaret ediyor." dedi. 

ÖZHASEKİ’DEN BAŞKAN ÇELİK’E TEBRİK

Parkı gezen Özhaseki, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'i hizmeti için tebrik etti. Parkı oldukça beğenen Özhaseki, memnuniyetini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2022, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94