banner83

PINAR GÖREN TESK ESNAF KADIN ÜYESİ OLDU

Türkiye’nin tek kadın lokantacılar odası başkanı olarak 2 dönemdir görev yapan Akhisar Lokantacılar Köfteciler Tatlıcılar Odası Başkanı Pınar Gören, esnaf ve sanatkârın çatı kuruluşu olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Kadın Esnaf Kurulu Üyesi oldu. Bir kez daha Manisa’nın gururu oldu.

PINAR GÖREN TESK ESNAF KADIN ÜYESİ OLDU
banner87

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve Başkanvekili Burhan Aksak daveti ile genel merkeze çağırılan Pınar Gören’e TESK Kadın Esnaf Kurulu görevi tebliğ edildi. Gören’e yeni görev verilmesiyle birlikte Manisa, Ankara’da temsil edilmiş olacak.

“TESK BÜNYESİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAĞIZ”

Akhisar Lokantacılar Köfteciler Tatlıcılar Odası Başkanı Pınar Gören, “Türkiye’deki tek Kadın Lokantacılar Odası başkanı olarak zaten Kadın esnafımızın sosyal ve ekonomik hayatta destekçisiydik bu görev ve kurul üyeliği ile tüm Kadın esnafımızın eğitimi adaptasyonu ve gelişimi için canla başla en üst kuruluşumuz olan TESK bünyesinde de çalışmaya başlayacağız. Tüm kadın üyelerim ve esnafım adına kabul ettiğim bu görevi layıkıyla yerine getireceğimin esnafıma sözünü veriyorum. TESK Kadın esnaf kurulunun hayata geçirilmesinde rol oynayan ve bu görevi şahsıma tevdi eden yetkililere de teşekkür ederim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2023, 16:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
erolinci
erolinci - 4 hafta Önce

başarılarındevamınıdilerimbacım

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.