ŞEHİTLER’İN SUYU DEPOSU PIRIL PIRIL OLDU

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Şehitler Mahallesinde içme suyu deposunun bakım onarımını yaparak hanelere daha verimli daha temiz ve kesintisiz su ulaşmasını sağladı.

ŞEHİTLER’İN SUYU DEPOSU PIRIL PIRIL OLDU
banner87

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu depolarının bakım onarımını yaparak vatandaşlara temin edilen suyun kalitesini artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde Akhisar ilçesine bağlı Şehitler mahallesinde bulunan içme suyu deposunun bakım onarım çalışması tamamlandı. Deponun fayans döşemeleri ve yalıtım sisteminin yapılmasıyla kayıp kaçakların önüne geçildi. Depoda boya badana işlemleri de yapılarak manevra odası yenilendi.

“DEPOMUZ DAHA SAĞLIKLI HALE GELDİ”

Şehitler Mahalle Muhtarı Ekrem Aslan, “İçme suyu depomuzda yürütülen çalışmalar tamamlanarak sağlıklı hale geldi. Depomuzun Fayansları döşendi, boya badanası yapıldı, kapı ve pencereleri değiştirildi. Allah emeği geçenlerden razı olsun. Şahsım ve mahalle halkım adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e selamlarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2022, 16:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94