ŞEHZADELER BELEDİYESİ, MOBİL AŞEVİYLE GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

Şehzadeler Belediyesi'nin Adıyaman Eğri çay Çadır Kentin'de kurduğu mobil aşevi, depremzedelere sıcak çorba ve yemek ikramında bulunuyor. 5 bin kişiye iki öğün sıcak yemeğin çıkarıldığı mobil aşevi, ihtiyaç halinde kapasitesini 10 bin kişiye kadar çıkarabilecek donanımda. Depremzedelerin yemek ihtiyacının karşılandığı mobil aşevi, hizmetiyle ulusal kanalların da gündeminden düşmüyor.

ŞEHZADELER BELEDİYESİ, MOBİL AŞEVİYLE GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

Kahramanmaraş merkezli 10 ilimizde yıkıcı etki yapan deprem felaketinin ardından seferberlik başlatan Şehzadeler Belediyesi, araç ve personelleriyle deprem bölgesindeki yaraların sarılması için canla başla mesai yapıyor.

ŞEHZADELER TÜM İMKÂNLARINI SEFERBER ETTİ

Depremin ilk saatlerinden itibaren AFAD ile koordineli olara

k bölgeye tüm imkânlarını seferber eden Şehzadeler Belediyesi, Adıyaman Eğri çay Çadır Kentin'de kurduğu mobil aşevi ile depremzede vatandaşların sıcak yemek ihtiyacına cevap veriyor.

HİZMET

İ ULUSAL KANALLAR DA GÜNDEM İNE GETİRİYOR

 Eğriçay Çadır Kentindeki

5 bin kişiye iki öğün sıcak yemeğin çıkarıldığı mobil aşevi, ihtiyaç halinde kapasitesini 10 bin kişiye kadar çıkarabilecek donanımda . Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'in de bizzat gidip yerinde incelediği ve deprem mesaisi yaptığı mobil aşevi, hizmetiyle ulusal kanalların da gündeminden düşmüyor. Adıyaman Eğriçay Çadır Kentin'de deprem mesaisi yapan haber kanalları Şehzadeler Belediyesi'nin mobil aşevini de ziyaret ederek, burada depremzedelere verilen hizmeti sık sık haberlerinde de konu edini yor

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2023, 16:51
YORUM EKLE

banner95

banner94