banner83

‘TANIK AİLESİ’NİN ACI KAYBI

Manisa’yı Mesir’i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık, annesi Serap Tanık’ı kaybetti. Merhume tanık, Hatuniye Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı.

‘TANIK AİLESİ’NİN ACI KAYBI
banner87

Manisa’yı Mesir’i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık'ın annesi Serap Tanık yaşamını yitirdi. Tanık'ın naaşı, Çatal Mezarlığına defnedildi.

CENAZE TÖRENİNE YOĞUN KATILIM

Merhume Serap Tanık’ın cenaze namazına Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Ticaret ve Sanayi Borsası Başkanı Sadık Özkasap, MESOB Başkanı Hasan Geriter, Şehzadeler Belediyesi Başkan Yardımcıları Atilla Efendioğlu ve Ahmet Songüler, Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Ertuğrul Aytaç, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan, Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Tanık ailesinin sevenleri ve yakınları katıldı.

TANIK SON YOLCULUĞA UĞURLANDI

Cenazeye katılan vatandaşlar, Manisa’yı Mesir’i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık ve ailesine başsağlığı ve sabırlar diledi. Merhume Serap Tanık, Çatal Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2022, 17:32
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.