banner83

TGF HEYETİ MANİSA KULA’DA

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu, yarın Manisa’nın Kula ilçesinde yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirecek.

TGF HEYETİ MANİSA KULA’DA
banner87

TGF Yönetim kurulu üyesi Alaattin Yakın ve Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı İsmail Aydın’ın ev sahipliğindeki toplantı öncesi, TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca’nın başkanlığındaki heyet bugün Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u ziyaret etti.

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Başkan Vekili Cafer Esendemir, Genel Sekreter Bayram Ekici, Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun, Mali Sayman Derya Akbıyık, Genel Sekreter Yardımcıları Ercihan Çakmak ve Semra Şener, Yönetim kurulu üyesi Alaattin Yakın, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı İsmail Aydın ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyaretlerde TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, federasyonun çalışmaları hakkında bilgi verdi.

TGF’nin 20 bine yakın üyesiyle Türkiye’nin en büyük basın meslek kuruluşu olduğunu söyleyen Genel Başkan Yılmaz Karaca, Anadolu basınının sesi olmak ve sorunlarını çözmek amacıyla yoğun bir çalışma dönemi geçirdiklerini dile getirdi.

Anadolu basınının zor bir süreçten geçtiğini vurgulayan Genel Başkan Yılmaz Karaca, büyük bir kararlılıkla mücadelelerini sürdüreceklerini kaydetti.

Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun da TGF heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler ve başarılar dilediler.

TGF’nin Kula programı, bu akşam Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği’nin düzenlediği programla devam edecek.

YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.