banner83

TOPLU TAŞIMA KOOPERATİFLERİNDEN BAŞKAN ERGÜN’E ZİYARET

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç ile Manisa, Muradiye ve Saruhanlı toplu ulaşım kooperatif başkanlarını ağırladı. Başkan Ergün, kooperatiflerin yanında olduklarını ve imkânlar dâhilinde destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

TOPLU TAŞIMA KOOPERATİFLERİNDEN BAŞKAN ERGÜN’E ZİYARET
banner87

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç, S.S. 155 No'lu Manisa Özel Halk Otobüsleri ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Fevzi Açıkel, Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Kızıl, S.S. 141 No'lu Kampüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Vedat Yılmaz ve S.S. 19 No'lu Saruhanlı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Özgür Karakuzu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e makamında ziyarette bulundu.

BAŞKAN ERGÜN’DEN DESTEK SÖZÜ

Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş ve Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün de bulundu. Ziyarette merkez ve ilçelerde hizmet veren taşıma kooperatiflerinin taleplerini dinleyen Başkan Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak kooperatiflerin yanında olduklarını ve imkânlar dâhilinde destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Taşıma kooperatifleri başkanları ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Başkan Ergün, taşıma kooperatifi başkanlarına hizmetlerinde başarı dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2023, 14:07
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.