banner83

YAĞMUR BASTIRINCA MASKİ TEYAKKUZA GEÇTİ

MASKİ, il genelinde etkisini gösteren yağışta yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı sahadaki yoğun mesaisiyle beğeni topladı. Fırtınanın şiddetiyle ani bastıran yağışa karşı teyakkuz halinde olan ekipler zaman zaman kısmi su birikintilerine yaptıkları müdahaleleri takdirle karşılandı.

YAĞMUR BASTIRINCA MASKİ TEYAKKUZA GEÇTİ
banner87

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, il genelinde etkili olan yağmur yüzünden vatandaşların mağdur olmaması adına çalışmalarını sürdürdü.

Ekipler dere yataklarında biriken çöpler ile yağmursuyu ve kanalizasyon hatlarını temizleyerek yaşanabilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçti.

“KISA SÜRE İÇERİSİNDE MÜDAHALE EDİLDİ”

Konu ile ilgili MASKİ’den yapılan açıklamada, “İlimiz genelinde yaşanan yağışta tüm ekiplerimizle titiz bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Taşkın riski olan bölgelerde dere yataklarında biriken çöpler ile yağmursuyu ve kanalizasyon hatlarının temizlik işlemlerine devam ediyoruz. Fırtına ve aşırı yağışın şiddetiyle bazı cadde ve sokaklarda kısmi su birikintilerine de kısa süre içerisinde müdahale edildi. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın mağdur olmaması amacıyla teyakkuz halinde olmaya devam edecek” ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2022, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94