YANGIN SONRASI AKHİSAR BELEDİYESİ HAREKETE GEÇTİ

Akhisar’ın Hasköy Mahallesi Çağlak Kalesi arkasında meydana gelen orman yangını bölgesine giderek incelemelerde bulunan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Akhisar Belediyesi olarak elimizden gelen her türlü desteği vererek, yanlarında olacağız” dedi.

YANGIN SONRASI AKHİSAR BELEDİYESİ HAREKETE GEÇTİ
banner87

Akhisar’ın kırsal Hasköy Mahallesi’nde meydana gelen orman yangını bölgesinde yangının ilk saatlerinde bölgeye giden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yetkililerden yangın bölgesindeki çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

DUTLULU'DAN EKİPLERE TEŞEKKÜR

Akhisar Belediyesine ait su tankerlerinin de bölgede destek verdiği yangın sonrasında, Çaltıçukur Mahallesinde yangından etkilenen vatandaşlarla görüşerek mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların başlatılacağını ifade eden Başkan Dutlulu, yangın bölgesinde canla başla mücadele veren Akhisar Orman Müdürlüğü, Manisa Büyükşehir İtfaiye, AFAD, Kızılay, Jandarma, Emniyet, Garnizon Komutanlığı ve Akhisar Belediyesi çalışanlarına çok teşekkür etti.

“ELİMİZDEN GELEN HER TÜRLÜ DESTEĞİ VEREREK, YANLARINDA OLACAĞIZ”

Yangında evleri zarar gören vatandaşlara da geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Dutlulu," Yangının ardından yaraların sarılması ve taleplerin alınması için ekiplerimiz bölgede çalışmalarını sürdürüyor. Halkımızın ihtiyaç duyduğu her alanda, tüm imkanlarımızla yanlarında olmaya devam edeceğiz. Akhisar Belediyesi olarak elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz. Lütfen orman yangınlarına karşı dikkatli olalım ve tedbirleri elden bırakmayalım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2022, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94