YIL SONU SEVİNCİNİ CAFE 236’DA YAŞADILAR

Manisalıların gözde mekanı Cafe 236, eğitim ve öğretim hayatında bir dönemi daha güzel bir şekilde geride bırakmanın mutluluğunu yaşayan öğrenci, öğretmen ve velilere ev sahipliği yaptı.

YIL SONU SEVİNCİNİ CAFE 236’DA YAŞADILAR
banner87

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde bağlı 75.Yıl Mahallesi’nde ailelere çamlıklar ve yeşil doğa içinde nezih bir ortam sunan Cafe 236, geçtiğimiz hafta öğrenci ve öğretmenlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. 2021-2022 yılı eğitim yılını geride bırakan Manisalılar, Cafe 236’yı tercih etti. Öğretmenleriyle beraber Cafe 236’ya gelen öğrenciler, burada hem lezzetli kahvaltı yaptılar hem de açık alan oyun parkının tadını çıkardılar.

Sınav Koleji öğretmen ve öğrencileri, akşam yemeği keyfi yaşadı. Öğrenci ve öğretmenler Cafe 236’daki lezzetlerinin ve çamlıkların keyfini çıkardı.

Hedef Koleji 4/C sınıfı öğretmen ve öğrencileri, 2021-2022 yılı eğitim öğretim yılına Cafe 236’da veda etti

Gülümse Çocuk Anaokulu, mezuniyet sevincini Cafe 236’daki mezuniyet kahvaltısı ile yaşadı

Bahçeşehir Koleji öğrencileri Cafe 236’da lezzet ve eğlenceli dolu bir gün yaşadı

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2022, 13:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
23 nisan ilk okulu
23 nisan ilk okulu - 4 ay Önce

Ne gözde mekanmış ama bizdende 60 kişilik gruptan peşin ödeme alıp çok gecikmeli kedi tüğü ile dolu bol hakaretli ilgisiz terbiyesiz bir ağırlama yapan mekana gözde mekan diyenler sizde onlardan mısınız biz müşteri memnuniyeti hijyen lezzet uslüp ilgi alaka hiç görmedik paramızla resmen rezil olduk koca mekanda muhatap olacak bir iki kişi var onlarda terbiyesiz asla tavsiye etmiyorum öğretmen bir gruba gerizekalılar memnun değilseniz gidin diyen bir işletme yeri önden aldığı ödemenin hesabını sormak suç oldu üstelik mekan boştu biz tek müşteriydik hazırlık sıfır böle rezillik görmedim

23 Nisan ilkokulu
23 Nisan ilkokulu - 4 ay Önce

Okul kahvaltısı için gittiğimiz bu iğrenç cafede her türlü hakarete maruz kaldık.Garsonlardan bir tanesi beğenmiyorsaniz kalkın deme cürretinde bulundu.Buda yetmezmiş gibi argo kelimeler kullandı.Hayatimda görmediğim ve asla göremeyeceğim bir üslupla karşı karşıya kaldım.Grup olarak en güzel günümüzü rezil ettiler..Berbat ötesi bir işletme..Yazıklar olsun

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94