banner83

YUMRUKAYA, BAŞKAN ERYILMAZ'I AĞIRLADI

YUMRUKAYA, BAŞKAN ERYILMAZ'I AĞIRLADI
banner87

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya'yı Ofis Home mağazasında ziyaret etti. Başkan Eryılmaz ve Yumrukaya görüşmesinde Manisa, Türkiye gündemine dair konular ele alındı.

"YUMRUKAYA'YLA İSTİŞARELERDE BULUNDUK"

Yumrukaya'nın gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkürlerini ileten Başkan Eryılmaz, "Erdinç Şirketler Grubu Başkanı, Manisa'nın ilk ve tek Televizyonu Etv'nin sahibi, saygı ve sevgi duyduğum değerli büyüğüm Erdinç Yumrukaya'yı ziyaret ederek Manisa ve Türkiye gündemi üzerine istişarelerde bulunduk. Göstermiş olduğu ilgi ve alaka için kendisine çok teşekkür ederim." açıklamasında bulundu.

"ÖZEL GÜNÜMÜZDE YALNIZ BIRAKMADI"

Yumrukaya, "Başkan Eryılmaz'ın çalışmalarını uzun zamandır takip ediyorum. Yılmadan, ilk günkü azimle çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. ETV'nin 29. Yılını kutladığımız özel günümüzde de bizleri yalnız bırakmamıştı. Gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı oldukça mutlu oldum. Yapmış olduğu ziyaret nedeniyle kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarında da Eryılmaz'a başarılar diliyorum." ifadesinde bulundu.

YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.