banner83

YUMRUKAYA VE YILDIZ'DAN 'İŞBİRLİĞİ' VURGUSU

Malabadi İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldız, oğlu Burak Yıldız ve Burak Yıldız'ın kardeşi Eda Yıldız, Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya'yı Ofis Home mağazasında ziyaret ettiler.

YUMRUKAYA VE YILDIZ'DAN 'İŞBİRLİĞİ' VURGUSU
banner87

Malabadi İnşaat'ın Yumrukaya'ya yaptığı ziyarette işbirliğinin devamına vurgu yapıldı. Ofis Home mağazası Genel Müdürü Batuhan Yumrukaya ve Üretim Atölyesi Sorumlusu Özkan Batki de görüşmede yer aldılar.

"GÜZEL BİR İŞ ORTAKLIĞIMIZ VAR"

Kalite ve güveni aradığını söyleyen Osman Yıldız, "Yoğun iş temposuna rağmen bizlere vakit ayırdığı için Yumrukaya'ya teşekkür ederim. Yıllardır süren güzel bir iş ortaklığımız var. Karşılıklı güven ve kaliteyi aradığımız için iş ortaklığımıza devam ediyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızda da Ofis Home ile devam etmek istiyoruz." açıklamasında bulundu.

"ÇOK ÖNEMLİ BİR İNŞAAT FİRMASI"

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Yumrukaya, "Malabadi İnşaat ile uzun yıllardır işbirliği yapıyoruz. Manisamız için çok önemli bir inşaat firması. İnşa ettikleri konutlar ailelerimizin güvenle ve uzun yıllar yaşayabileceği sağlamlıkta. Malabadi İnşaat’ın daha önceki çalışmalarında olduğu gibi, gelecekte inşa edecekleri yaşam alanlarının da iç dekorasyonlarını üretmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2023, 14:38
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.