banner83

YUMRUKAYA’DAN MUOSB’YE ZİYARET

Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya ve ETV-Denge Gazetesi Genel Müdürü Velihan Yumrukaya, Muradiye Organize Sanayi Bölgesi (MUOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kıvırcık ve yönetim kurulu üyelerine ziyarette bulundu.

YUMRUKAYA’DAN MUOSB’YE ZİYARET
banner87

Erdinç Yumrukaya ve Velihan Yumrukaya, Muradiye Organize Sanayi Bölgesi’nin (MUOSB) çalışmaları hakkında başkan Osman Kıvırcık’tan bilgi aldı. Altyapı ve alan genişlemesi çalışmalarının yapıldığını söyleyen Başkan Kıvırcık, ilerleyen günlerde daha iyi projelerin de hayata geçeceğini ifade etti. Gerçekleştirilen toplantıya; Sanayi ve Teknoloji Manisa İl Müdürü Mehmet Üçbaş, MUOSB Yönetim Kurulu Üyeleri İlkay Deha Kurutaç ve Hikmet Güngör de katıldı.

“GECE GÜNDÜZ DURMADAN ÇALIŞIYORUZ”

Birçok projeyi hayata geçirmek için çalıştıklarını ifade eden Başkan Kıvırcık, "Erdinç ağabey her zaman bize desteğiyle güç verdi. En son ETV ekranlarından yaptığımız canlı yayın sonrası büyük projeleri uygulama aşamasına getirdik. İnşallah, bir dahaki canlı yayınımızı yaptığımız zaman daha farklı şeyler konuşacağız. Çok hızlı bir şekilde reaksiyon alan bir organize sanayi bölgesiyiz. Özellikle altyapılarımız, yeni genişleme alanlarımız gibi projelerimiz var. Bunları çok hızlı bir şekilde hayata geçirmemiz gerekiyor. Bölgenin bizden çok büyük bir beklentisi var. Gece gündüz durmadan çalışıyoruz. Uyum içerisinde çalışma yerimizi idare ediyoruz. Şu anki zamanda sanayicinin geldiği durum çok sıkıntılı. En büyük sıkıntısı da parsel sıkıntısıdır. Sanayi parseli üretemiyoruz. Üretsek de talebi karşılayamıyoruz. Piyasa değerinin yarı fiyatına sanayiciye arsa tahsis edeceğiz. Hem arsa hem de kira fiyatlarını aşağıya çekmememiz lazım.” dedi.

“SANAYİMİZİ BÜYÜTMEMİZ LAZIM”

4 sene içerisinde Manisa’nın üretim ve imalat açısından daha farklı bir konuma geleceğini vurgulayan Başkan Kıvırcık, “Bizim sanayimizi büyütmemiz lazım. Manisa'daki KOBİ'ler hep yan sanayi. Kendi ürününü üreten firmamız çok az. Biraz büyümek isteyen bir firmamız için alan yok. Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'in çok büyük desteği var. Üretim ve imalat açısından önümüzdeki 3-4 senede Manisa'mız çok daha farklı yere gelecek. Bugüne kadar verdiğimiz sözleri tuttuk, inşallah bundan sonra da tutmaya devam ederiz. Yeni nesil altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Her malzemeyi kaliteli kullanıyoruz. Tüm çalışmaları birebir kendim takip ediyorum.” açıklamasında bulundu.

“ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYORUM”

Başkan Kıvırcık’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Yumrukaya, "Osman Bey'in yaptığı işler son derece takdire şayan. Manisalılar adına başkan Kıvırcık'a teşekkür etmeye geldim. Muradiye Organize Sanayi Bölgesi zaman kaybetmeden Manisa'da adını duyurdu. Yaptığı işleri çok yakından bir şekilde takip ediyorum. Başkan Kıvırcık'ın anlattıkları karşısında oldukça heyecanlandım. Bundan sonraki çalışma hayatında da başarılar diliyorum.” açıklamasında bulundu.

“BÖLGEYE FAYDALI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

MUOSB Yönetim Kurulu Üyesi İlkay Deha Kurutaç, "Doğma büyüme Manisalıyım. Elimizden geldiğince bölgeye faydalı olmaya çalışıyoruz. Burada finans işlerinde yardımcı olmaya çalışıyorum." ifadesinde bulundu.

“16 YILDIR FAALİYETİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ”

MUOSB Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Güngör, "16 yıldır Muradiye Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyetimizi sürdürüyoruz. Elimizden geldiğince de bölgeye katkı vermek için çalışıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

“ÇOK CİDDİ ÇALIŞMALAR VAR”

Sanayi ve Teknoloji Manisa İl Müdürü Mehmet Üçbaş, "Sayın Bakan Yardımızı Hasan Büyükdede toplantımıza katılım gösterdi. Toplantı sonrası da MUOSB'de bir görüşme gerçekleştirdik. Sayın başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz, Büyükdede'yi ağırladı. Muradiye Organize Sanayi Bölgesi'nin çok ciddi çalışmaları var. Başkanımızın genişleme üzerine yaptığı sunum, bakanlığımız tarafından tekrardan incelenmek için gündeme alındı. Bu konuyu görüşmek için de buraya geldim." diyerek sözlerine son verdi.

YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.