"YUNTDAĞI YÜZÜNÜ İYİ PARTİ'YE DÖNDÜ"

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Yuntdağı bölgesinde gidilmedik mahalle, çalınmadık kapı bırakmıyor. Başkan Akan'ın Yuntdağı'nda bu seferki durağı Süngüllü ve Örencik mahalleleriydi. İYİ Partili Akan, "Yuntdağı yüzünü İYİ Parti'ye, yani güneşe döndü" dedi.

"YUNTDAĞI YÜZÜNÜ İYİ PARTİ'YE DÖNDÜ"

Yunusemre ilçesinin en uzak bölgelerine giderek vatandaşların sorunlarını dinleyen İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, mahalle ziyaretlerine dur durak vermeden devam ediyor. İYİ Partili Akan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Süngüllü ve Örencik mahallelerini ziyaret etti. İlk olarak Süngüllü Mahallesi'nde bir asker uğurlama yemeğine katılan Başkan Akan, ardından mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Başkan Akan daha sonra Örencik Mahallesi'nde de bir hayır yemeğine katılmasının ardından köylülerle buluştu.

"HİZMET ETMEDEN BAŞKANLIK KOLTUĞUNDA OTURMA DÖNEMİ BİTTİ"

Süngüllü ve Örencik Mahallesi gezileriyle ilgili açıklama yapan İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, "Göreve geldiğimiz günden bu yana sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağımızın sözünü vermiştik. Oturduğumuz bu koltuklar, halkın bizlere emaneti. Biz de halkımızın emanetine sahip çıkmak için gece gündüz çalışıyoruz. Potansiyeli yüksek olan Yuntdağı bölgemiz, ne yazık ki yerel yöneticiler tarafından üvey evlat muamelesi görüyor ve hiçbir destek, proje yapılmıyor. Bizler, Yuntdağı'nda oturan vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz, çözümler üreterek bunları yerel yöneticilere sunuyoruz. Şimdiden görüyoruz ki, Yuntdağı yüzünü güneşe, yani İYİ Parti'ye döndü. Yapılacak olan ilk yerel seçimde Yuntdağlılar, yıllardır sorunlarına çözüm üretmeyenleri sandıkta veto edecek. Artık vatandaşa hizmet etmeden koltukta oturma dönemi bitti. İYİ Parti olarak bizler her zaman mağdur olan vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Yuntdağlı vatandaşlarımıza, bizleri evlatları gibi görerek misafir ettikleri için teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2022, 17:07
YORUM EKLE

banner95

banner94