ZORLU HOLDİNG, BAĞIŞ KAMPANYASINA 30 MİLYON TL BAĞIŞLADI

10 ilde büyük yıkımın oluştuğu depremle ilgili ‘Türkiye Tek Yürek’ başlığıyla ortak canlı yayında bağış kampanyası düzenlendi. Bağış kampanyasına toplamda 115,1 milyar liralık bağış yapıldı. Bir tanesinin bedeli 50 TL olan 9 milyonu aşkın SMS de gönderildi. Toplanacak yardımlar, AFAD ve Kızılay’a verilecek. Vestel CEO'su Ömer Yüngül ortak yayına katılarak Zorlu Holding adına 30 milyon TL bağışta bulunacaklarını açıkladı.

ZORLU HOLDİNG, BAĞIŞ KAMPANYASINA 30 MİLYON TL BAĞIŞLADI

213 televizyon ve 562 radyonun katılımıyla yapılan yayında sanat, iş ve spor dünyasından isimler ile vatandaşların yanı sıra siyasiler, resmi kurum temsilcileri, bankalar da çeşitli miktarlarda bağışta bulunacaklarını açıkladı. Yayın sonunda toplam 115 milyar 146 milyon 528 bin TL bağış toplandı. 

30 MİLYON TL'LİK BAĞIŞ

Manisa’da faaliyet gösteren Vestel şirketinin sahibi olan Ahmet Nazif Zorlu’nun şirketi Zorlu Holding adına bağlanan şirket CEO’su Ömer Yüngül, 30 milyon TL bağışta bulunacaklarını açıkladı. 30 milyon TL’lik bağışın yanı sıra, bölgede kurulacak konteyner kent için de destek verileceği ifade edildi. Mehmet Baş

YORUM EKLE

banner95

banner94