Akhisar’da haşereyle mücadele devam ediyor

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAĞLIK İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI EKİPLERİ, 17 İLÇEDE HAŞEREYLE MÜCADELE ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR. BU KAPSAMDA HAŞERE İLE MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, AKHİSAR’DA DA CADDE, SOKAK VE YEŞİL ALANLARDA İLAÇLAMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Akhisar’da haşereyle mücadele devam ediyor
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, 17 ilçede haşereyle mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Haşere İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Akhisar’da da cadde, sokak ve yeşil alanlarda ilaçlama çalışması gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Haşere İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Akhisar’da açık alanlar, yeşil alan ve sokaklarda ilaçlama çalışması gerçekleştirdi. Ulv ve mist blower cihazlar ile yeşil alanlarda ve tüm mahallelerde detaylı bir şekilde yapılan çalışmanın periyodik olarak sürdürüldüğü belirtildi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde Manisalıların yaz mevsimini rahat bir şekilde geçirmeleri için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uğur Başkal, il genelinde haşereyle mücadele çalışmalarının periyodik olarak devam edeceğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94