banner83

Kapaklı-Mecidiye yolu asfalta hazırlanıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’da Kapaklı-Mecidiye arasındaki yaklaşık 6 kilometrelik yolda sıcak asfalt öncesi genişletme ve alt yapı çalışmasına başladı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından mevcut yolda hem konfor, hem...

Kapaklı-Mecidiye yolu asfalta hazırlanıyor
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’da Kapaklı-Mecidiye arasındaki yaklaşık 6 kilometrelik yolda sıcak asfalt öncesi genişletme ve alt yapı çalışmasına başladı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından mevcut yolda hem konfor, hem de güvenlik artacak.

Mevsim şartlarının el verdiği ölçüde yol bakım çalışmalarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde Kapaklı-Mecidiye arasındaki yolda sıcak asfalt çalışması öncesi genişletme ve alt yapı çalışmasına başladı. Yaklaşık 6 kilometrelik yolda gerçekleştirilecek olan asfalt çalışması hakkında bilgi veren Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, "Kapaklı ile Mecidiye Mahallesi arasında gerçekleştireceğimiz sıcak asfalt çalışması öncesi mevcut yolda bakım çalışmalarını hızla uyguluyoruz. Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan çalışmanın ardından Kapaklı-Mecidiye arasındaki ulaşımda konfor ve güvenlik artacak” dedi.

Mecidiye Mahalle Muhtarı Akif Mezineler ve Kapaklı Mahalle Muhtarı Derviş Ali Erduğan da başlatılan çalışma nedeniyle memnuniyeti paylaşarak Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94