banner83

Kışın ortasında dalından üzüm keyfi

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde üzüm üreticisi Akif Karadağ’ın kışın ortasında dalında taze üzüm toplaması görenleri şaşırttı.Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Emcelli Mahalle Muhtarı Akif Karadağ, kışın ortasında dalından üzüm...

Kışın ortasında dalından üzüm keyfi
banner87

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde üzüm üreticisi Akif Karadağ’ın kışın ortasında dalında taze üzüm toplaması görenleri şaşırttı.

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Emcelli Mahalle Muhtarı Akif Karadağ, kışın ortasında dalından üzüm keyfi yaşıyor. Kış aylarında ailesiyle birlikte üzüm yemek için bahçesine Thomson ve Gribson cinsi üzüm eken Karadağ, ocak ayının son günlerine kadar dalında taze kalabilen üzümleri yeme fırsatı buldu. Ocak ayının 25. gününde dalından taze üzüm tükettiklerini belirten Karadağ, "Ben her yıl bağlarımdaki üzümleri hasat ettiğim zaman, kış aylarında ailece yemek ve gelen misafirlere ikram etmek için çeşitli türlerden üzüm asmalarından ayırarak bekletirim. Bu yıl Thomson ve Gribson üzümlerinden ayırdım. Dalında taze olarak duruyor. Thomson üzümlerini bugün keserek dostlara ikram edeceğim. Bağımda pembe gevrek çekirdeksiz Gripson üzümü ay sonuna kadar hatta şubat ayına kadar bekler. Üzümcülük keyifli bir uğraş" dedi.
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.