Medar Deresi temizlendi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın Medar Mahalle Muhtarlığı’ndan gelen talep üzerine mahalleden geçen derede 2 buçuk kilometrelik dere temizlik çalışmasına başladı.Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın...

Medar Deresi temizlendi
banner87

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın Medar Mahalle Muhtarlığı’ndan gelen talep üzerine mahalleden geçen derede 2 buçuk kilometrelik dere temizlik çalışmasına başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın dört bir köşesinden gelen taleplere hızla yanıt üretmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Akhisar Medar Mahalle Muhtarı Sırrı Başlamış, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u ziyaret ederek dere temizlik taleplerini iletmişti. Bunun üzerine harekete geçen MASKİ ekipleri, mahalledeki çalışmalarını hızla başlattı. Mahalleden geçen derede Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından 2 bin 600 kilometrelik çalışma gerçekleştirilerek yağışlı havalardaki taşkın tehlikesi ortadan kaldırılacak.

Akhisar Medar Mahalle Muhtarı Sırrı Başlamış, çalışmaların başlatılmasından duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade etti: “Geçen hafta Cengiz Başkanımızı ve Yaşar Genel Müdürümüzü ziyaretimizde dere temizlik isteğimizi iletmiştik. MASKİ de sağ olsun talebimizi hemen değerlendirip çalışmalara başladı. Şuan deremiz güzel bir şekilde temizleniyor. Memnunuz, herhangi bir sıkıntımız yok. İnşallah mahallemizin altyapısı da MASKİ tarafından yenilenecek. Başkanımızdan Allah razı olsun. Kendilerine çok teşekkür ediyor, selamlarımızı iletiyoruz.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94