banner83

MÜSİAD’dan Genel Müdür Coşkun’a ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Manisa Şube Başkan Vekili Abdullah Tekin’i makamında ağırladı.Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u Müstakil Sanayici ve...

MÜSİAD’dan Genel Müdür Coşkun’a ziyaret
banner87

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Manisa Şube Başkan Vekili Abdullah Tekin’i makamında ağırladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Manisa Şube Başkan Vekili Abdullah Tekin makamında ziyaret etti. Şube Başkan Vekili Tekin, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’un bugüne kadar Manisa’ya birçok farklı kurumda hizmet ettiğini ifade ederek, kurum olarak yaptıkları çalışmaları yakından takip ettiklerini belirtti.

“İlimizin daha da kalkınması için işbirliği içerisindeyiz”

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, “Manisamız; tarım, ticaret ve sanayinin merkezi konumunda bulunuyor. İlimizin daha da kalkınması için tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisindeyiz. MÜSİAD Manisa Şube Başkan Vekilimiz Abdullah Tekin’e nazik ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94