banner83

Tugay komutanı ve eşinden huzurevi sakinlerine ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi İsmail-Muammer Cider Huzurevini ziyaret eden Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Güven Dere ve eşi Mehtap Dere, huzurevi sakinleriyle yakından ilgilendi.Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Güven Dere...

Tugay komutanı ve eşinden huzurevi sakinlerine ziyaret
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi İsmail-Muammer Cider Huzurevini ziyaret eden Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Güven Dere ve eşi Mehtap Dere, huzurevi sakinleriyle yakından ilgilendi.

Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Güven Dere ve eşi Mehtap Dere, Manisa Büyükşehir Belediyesi İsmail-Muammer Cider Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Dere çiftine, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Halkla İlişkiler Şube Müdürü Asena Demir eşlik etti. Huzurevinin kadınlar bölümünü ziyaret eden Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Güven Dere ve eşi Mehtap Dere, huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilendi, hayır dua aldı. Huzurevi sakinleri de Dere çiftinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini paylaştı.

Dere çifti huzurevinin en yaşlı sakinlerinden olan 90 yaşındaki Saadet Gürlü ile yakından ilgilendi. Geçtiğimiz aylarda kendisine verdiği kitap sözünü de yerine getiren Dere çifti Saadet Gürlü’ye, Ender Haluk Derince’nin kokulu kitaplar setini hediye etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Dere çifti, Saadet Gürlü ile bir süre sohbet etti.
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.