banner83

Turgutlu Belediyesinden camilere bakım

Turgutlu Belediyesi tarafından Aşağı Bozkır Mahalle Camii ile Kurudere Mahallesi İğneci Camii’nin ihtiyaçları tamamlandı.Şehre uzak mahallelerde çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediyesi, yürütülen çalışmalar kapsamında Aşağı...

Turgutlu Belediyesinden camilere bakım
banner87

Turgutlu Belediyesi tarafından Aşağı Bozkır Mahalle Camii ile Kurudere Mahallesi İğneci Camii’nin ihtiyaçları tamamlandı.

Şehre uzak mahallelerde çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediyesi, yürütülen çalışmalar kapsamında Aşağı Bozkır Mahalle Camii ile Kurudere Mahallesi İğneci Camii’nde ihtiyaç giderecek çalışmaları tamamladı. Camilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaların devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Turgay Şirin “Fen İşleri Müdürlüğümüz’e bağlı ekiplerce yürütülen çalışmalarda Aşağı Bozkır Mahalle Camii’in bahçesine ilave ibadethane alanı ile Kurudere Mahallesi İğneci Camii bahçesine şadırvan ve parke taşı döşeme çalışması gerçekleşti. Turgutlu Belediyesi olarak hizmette uzak yakın ayrımı yapmaksızın çalışmalara devam ediyoruz. Yapılan çalışmalar mahallelerimize ve cami cemaatimizi hayırlı olsun” dedi.

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Aşağı Bozkır Mahalle Muhtarı Sebahattin Özakgün de Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür ederek, “Camiimizin bahçesinde komple parke taşı döşenmesi mahalle sakinlerimizi mutlu etti. Allah razı olsun. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94