MERKÜR RETROSU BİTTİ VE 9 EKİM PAZAR GÜNÜ 23.54’DE 16 DERECE KOÇ BURCUNDA DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla gökkubbe’de Ay Oğlak burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Disiplinli, düzenli, planlı, programlı ve işlerimize odaklı olacağımız bir haftadayız. Merkür Başak burcundaki retro hareketini tamamladı. Haftalardır devam eden Merkür retrosu bitti. Bu haftamızda yeni anlaşmalar, yeni sözleşmeler, yeni imzalar atmak için uygun bir dönemdeyiz. Evlilik, ikili ilişkileri içeren konu ve olaylarla ilgili yeni adımlar atmak için de destekleyici etkiler altındayız. Bilgisayar, telefon gibi yeni teknolojiyi kapsayan elektrik elektronik aletler almak, evimiz için buzdolabı, çamaşır makinası gibi elektrikli ev aletleri alma planlarımız varsa artık planlarımızı rahatlıkla gerçekleştirebiliriz. Merkür retro hareketini tamamlamasıyla yeni bir araba almak isteyenlerde harekete geçebilirler. Artık Merkür Başak burcunda en asaletli olduğu konumda olmasıyla akıl, fikir, detay gerektiren konu ve olaylarla ilgili çok başarılı olacağız. İletişimsel anlamda zorlanmalar yaşadığımız alanlarda pürüzlerin düzeldiğini deneyimleyeceğiz.

Hafta boyunca Güneş ve Venüs Terazi burcunda birlikte yakın derecelerde hareket etmesiyle hayatımızda iyicil etkilerini hissedeceğiz. Özellikle estetik, güzellik ile ilgili yapmak istediğimiz girişimler varsa 30 Ekim Mars Retro hareketi başlamadan gerçekleştirmeliyiz. Diğer açıdan, Güneş ve Venüs’ün çok yakın hareket etmeleri yanık konumda olarak ifade edildiği için aşırı ve abartı harcamalardan kaçınmalıyız. Tembellik etkisini vermesi nedeniyle hafta boyunca kendimize zaman kontrolü uygularsak, dinlenme ve çalışma zamanlarımızı dengelersek sıkıntı ve problem yaşamayız. Yaşadığımız alanlarda dekoratif yenilikleri ise abartıya kaçmadan gerçekleştirmeliyiz. Cuma günümüzde Merkür’ün Plüton ile üçgen olumlu açısıyla ikna gerektiren konu ve olaylarla ilgili güçlü iletişimler kurarak başarılı olacağız.

Pazar günümüzde gece 23.54’de 16 derece Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay’a yaralı şifacı olarak nitelendirilen Şiron kuyruklu yıldızı eşlik ediyor. Bireysel hayatlarımızda, haritalarımızda Dolunay’ın oluşacağı alanlarda olumlu, yaraların sarılacağı, şifalanacağımız etkileri yaşayacağız. Bu durum ise Koç burcu’nun yönetici gezegeni hareketi, mücadele gezegeni Mars olması nedeniyle hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.  Dolunay anının yükseleni Yengeç burcu olmasıyla güven ve güvenlik temaları hayatlarımızda önemini korumaya devam edecektir. Dolunay’ın gerçekleşmesiyle sonuç beklediğimiz alanlarda hayatlarımızın şifalanmasına etki edecek sonuçlar elde edeceğiz. Pazar günümüzde aynı zamanda Neptün Mars kare zorlayıcı açısıyla kazalara, kesici mutfak aletlerine karşı daha dikkatli olmalıyız. Neptün Merkür zorlayıcı karşıt açısıyla da sağlığımıza, bağışıklık sistemimize dikkat etmeliyiz. Bol bol vitaminli, sağlıklı besinlerle bağışıklık sistemimizi güçlü tutmaya özen göstermeliyiz. Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun. Öpüyorum sizleri…

03 - 09 EKİM HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, Başak burcundaki Merkür retro hareketini tamamlamasıyla günlük iş hayatınızda önünüzdeki pürüzler ortadan kalkıyor. Terazi burcunda hareket eden Güneş ve Venüs’ün etkileriyle evlilik, ikili ilişkiler alanınızda güzel gelişmelere açıksınız. Merkür Plüton üçgen açısıyla iş hayatınızda zihninizin etkin bir şekilde çalışmasıyla kariyerinizde güçlü yükselişler yaşayabilirsiniz. Sizin kendi burcunuzda oluşacak Koç Dolunayı ile birlikte kendinizi eksik gördüğünüz temel konularda şifalanma yaşayacaksınız.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, Başak burcundaki Merkür retro hareketini tamamlamasıyla aşk hayatınızla ilgili yaşadığınız iletişim problemlerinin düzeldiği bir süreçtesiniz. Günlük iş hayatınızda iyicil gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hobilerinizi doğru eğitimlere katılarak geliştirebilirsiniz. Bilmediğiniz konuların önünüze gelmesiyle psikolojik sağlığınızı iyi hissetmeyebilirsiniz.

İkizler  

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, Başak burcundaki Merkür retro hareketini tamamlamasıyla ev, aile, yuva alanlarınız da yaşanan sıkıntılardan arınıyorsunuz. Aşk hayatınızda mutluluk verici gelişmeler sizinle. Ailenizin desteği ile ortaklı para alanlarınızda güçleniyorsunuz. Hedef ve ideallerinize ulaşacağınız bir Dolunay’ı deneyimleyeceksiniz.

Yengeç                                                                                                                                           

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, Başak burcundaki Merkür retro hareketini tamamlamasıyla kardeşler, kuzenler, komşular ile ilgili iletişimsel problemler düzeliyor. Ev, aile, yuvanızla ilgili dileklerinizin gerçekleştiği bir süreçtesiniz. Pozitif iletişimler kurarak güçlü ilişkilere başlayabilirsiniz. Kariyerinizde beklediğiniz yükselmeyi yaşayabilirsiniz.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, Başak burcundaki Merkür retro hareketini tamamlamasıyla kişisel parasal konularınızda ferahlıyorsunuz. Yakın çevre iletişimlerinizin hayatınızda faydalı etkilerini yaşayabilirsiniz. Günlük iş hayatınızda güçlü başarılarınız akılcı finansal yatırımları yapmanıza neden olacaktır. Hak, hukuk konularında beklediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, kendi burcunuzdaki Merkür retro hareketini tamamlamasıyla hayatınızın temel konularında yaşanılan iletişim problemleri sonlanıyor. Kişisel para kaynaklarınızı başarılı şekilde geliştiriyorsunuz. Akılcı adımlarla güçlü bir aşka başlayabilirsiniz. Ortaklı paralarınızda beklediğinizin üzerinde gelir elde edebilirsiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, Başak burcundaki Merkür retro hareketini tamamlamasıyla bilinçaltı sorunlarınızı çözümlüyorsunuz. Hem fiziksel hem de zihinsel anlamda değişimler yaşayabilirsiniz. Ev, yuva, aile alanlarınızdan güçlü destekler alıyorsunuz. Evlilik, ikili ilişkiler, anlaşmalar ile ilgili beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, Başak burcundaki Merkür retro hareketini tamamlamasıyla hedef ve idealleriniz ve arkadaş çevrenizle yaşanılan sorunlar çözümleniyor. Ruhsal dünyanızda kendinizi dinlemenin faydalı olacağı bir haftadasınız. Kısa iş seyahatleri, iş hayatınızda güçlenmenize etki edecektir. Hem beden hem de ruhsal sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yay  

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, Başak burcundaki Merkür retro hareketini tamamlamasıyla kariyerinizde sorun olan her şeyden arınıyorsunuz. Hedef ve idealleriniz ve arkadaş çevrenizle ilgili olumlu enerjiler içerisindesiniz. Kariyerinizdeki başarılarınızla kişisel finansınızda güçleniyorsunuz. Aşk hayatınızda yaralarınızın şifalanacağı bir süreçtesiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, Başak burcundaki Merkür retro hareketini tamamlamasıyla hak, hukuk, yüksek eğitim ile ilgili sorunlarınız çözümleniyor. Kariyerinizde iyicil etkilerle parlıyorsunuz. Haklarınızı kazanarak gücünüze güç katacaksınız. Ev, aile, yuvanızla ilgili beklediğiniz gelişmelerin gerçekleştiğini deneyimleyeceksiniz.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, Başak burcundaki Merkür retro hareketini tamamlamasıyla ortaklı finansınızla ilgili yaşadığınız aksaklıklar düzeliyor. Basın, yayın, online işlerinizle ya da yurtdışı işlerinizde başarı kazanacaksınız. Ortaklı finansınızda güçleniyorsunuz. Başvuruda bulunduğunuz işten olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, Başak burcundaki Merkür retro hareketini tamamlamasıyla evlilik, ikili ilişkilerinizde yaşanılan iletişim problemleri düzeliyor. Ortaklı finans kaynaklarınızı geliştirebilirsiniz. Çevrenizden güçlü destek alarak başarılı anlaşmalar yapabilirsiniz. Kişisel yatırımlarınızdan beklediğiniz kazancı kazanıyorsunuz.

YORUM EKLE

banner95

banner94