banner83

HURDA ARAÇLAR YAĞMALANDI

Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı 75. Yıl Mahallesi’nde, açık alanda biriktirilen hurdaya ayrılmış otobüs, kamyon, minibüs ve benzeri araçlar adeta yağmalandı. Uzun süredir terk edilmiş halde bırakılan ve hurdaya ayrılan araçlar, kimliği belirsiz kişi veya kişilerin saldırılarına maruz kaldı. Araçların camları ve kapıları taşlarla kırıldı, içerisi talan edildi.

HURDA ARAÇLAR YAĞMALANDI
banner87

BURASI HURDALIK DEĞİL

Çevre kirliliğine de neden olan hurdaya ayrılmış araçları gören vatandaşlar yetkililere seslenerek şu sözlere yer verdi; “Bu araçları kaldırmalarını istiyoruz. Uzun süredir buraya terk ettiler. Kimliği belirsiz kişi veya kişiler özellikle geceleri bu araçlara giriyorlar. Karanlık olduğu zaman buralardan geçmeye korkuyoruz. Araçlar kullanılmıyor, neden kaldırılmadığını merak ediyoruz. Burası hurdalık alan oldu, istenmeyen sonuçlarla karşılaşıyoruz. Bir an önce bu hurdaların kaldırılmasını istiyoruz."

SADECE SOKAK HAYVANLARINA YARADI

Camları ve kapıları kırılmış olan araçların, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce uygunsuz amaçlarla kullanıldığı da iddia ediliyor. Öte yandan hurdaya dönen araçlar sadece sokak hayvanlarına yarıyor. Soğuk havaların da etkisini hisseden sokak hayvanları bu araçları barınak olarak kullanıyor.


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Canberk başak
Canberk başak - 2 yıl Önce

Abi şehir olarak neresi

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.