banner83

SELİN BEAUTY’DEN MANİSA’DA MUHTEŞEM BAŞLANGIÇ

Manisa Prime AVM'de iki hafta önce hizmete başlayan Selin Beauty Güzellik Merkezi adından söz ettirmeye başladı. Müşterilerine verdiği hizmetten dolayı dikkatleri üzerine çeken Selin Beauty Güzellik Merkezi tüm vatandaşları mağazasına bekliyor. Selin Beauty Mağaza Sorumlusu Şengül Yerel, 6 Ocak’ta Selin Ciğerci’nin Selin Beauty Güzellik Merkezi’nin büyük açılışına katılacağını söyledi.

SELİN BEAUTY’DEN MANİSA’DA MUHTEŞEM BAŞLANGIÇ
banner87

Manisa Prime AVM'de açılan Selin Beauty Güzellik Merkezi kısa bir zaman içinde Manisa'da adından sıkça söz ettirmeye başladı. Manisa'ya yeni bir soluk getiren Selin Beauty yeni açılmış olmasına rağmen vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaştı. Selin Beauty Güzellik Merkezi 6 Ocak’ta Selin Ciğerci’nin katılımıyla büyük bir açılış gerçekleştirecek.

“ÇOK CİDDİ ARAŞTIRMALAR YAPTIK”

Uzman estetisyen ve Selin Beauty Mağaza Sorumlusu Şengül Yerel, "Yepyeni ve taptaze bir şubeyiz. Bizi ve vatandaşları çok fazla heyecanlandırdığını düşünüyorum. Kadın ve erkek müşteriler de gelince tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir. Selin Hanım'ın da isteği doğrultusunda Manisa'da tüm teknolojik aletler ve hizmetlerle vatandaşlarımıza ulaşmaya başladık. Her şey için çok ciddi araştırmalar yaptık. Birçok firmayla tanışarak, görüşmeler gerçekleştirdik. Selin Beauty markasına yakışan cihazları bünyemize kattık. Bünyemizde çalışan tüm estetisyenlerimiz belgeli. Biz kimseyi eğitmiyoruz, bize gelen arkadaşlarımız profesyonel oluyor. Erkekler daha çok cilt bakımı için geliyorlar. Manikür ve pedikür hizmeti de alan birçok erkek müşterimiz bulunuyor.” ifadesinde bulundu.

“FİYAT LİSTEMİZ HER KESİME UYGUN”

Fiyat listelerinin her kesim için uygun olduğunu dile getiren Yerel, "15 Aralık'ta açılışımızı yaptıktan sonra merkez bize bir fiyat listesi gönderdi. Açılış ve yılbaşına özel olarak fiyat listesinde düzenlemeler yaptık. Selin Hanım, 'Birazcık daha indirim yapın' dedi. Bu sayede de her kesime uygun bir fiyat listemiz oluştu. Fiyatları duyduktan sonra müşterilerimizde de bir rahatlama oluyor. Selin Hanım herkesi güzel ve bakımlı bir şekilde görmek istiyor." açıklamasında bulundu.

“SELİN CİĞERCİ 6 OCAK’TA MANİSA’DA”

Büyük açılışın 6 Ocak’ta olacağını ifade eden Yerel, "Özellikle vücut losyonumuz çok rağbet görüyor. Vücuda çok güzel bir parlaklık katıyor. Daha çok yazın tercih edilen bir ürünümüz ve yaz olsa da kullansam diye bekliyorum. Müşterilerimiz Selin Hanım'ın tüm ürünlerini buradan temin edebilirler. Selin Hanım kendi sosyal medya hesaplarından paylaşıyor ama ben de söylemek istiyorum. 6 Mayıs'ta Selin Hanım Manisa'da olacak. Herkesle konuşmak, kucaklaşmak ve sohbet etmek istiyor. Tüm Manisalıları 6 Ocak'ta güzellik merkezimize davet ediyoruz. Şu anda hizmet veriyoruz ama asıl büyük açılışımız 6 Ocak'ta Selin Hanım'la gerçekleşecek." diyerek sözlerine son verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ersoy Yeler
Ersoy Yeler - 1 ay Önce

Muhteşem, kaliteli ve karakterli..
⭐⭐⭐⭐⭐

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.